Belhanda hakkında dikkat çeken yorum! ''Hagi ve Sneijder'in formasını giydiği için...!''

beIN Sports yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray'ın şampiyonluğuyla tamamlanan sezonu ve gelecek sezon planlamalarını değerlendirdi.

Belhanda hakkında dikkat çeken yorum! ''Hagi ve Sneijder'in formasını giydiği için...!''

beIN Sports ekranlarında futbol yorumcusu Tümer MetinGalatasaray'ın şampiyonluğuyla tamamlanan 2018-2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nu ve gelecek sezon planlamasına dair değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray'ın 22.şampiyonluğunda Belhanda'nın rol oynadığına dikkat çeken Tümer Metin, Faslı oyuncunun Sneijder ve Hagi'nin forma numarasını giydiği için beklentilerin altında kaldığı eleştirilerine maruz kaldığını belirtti.

İşte Tümer Metin'in yorumları:

"2 senedir kullandıkları fikstür avantajı şampiyonluğu getirdi. Ama o ana kadar yarışın içinde kalabilmek çok önemli. Futbolun ve oyunun kuralları var. Fatih Terim oyunun kurallarını iyi biliyor. Galatasaray 22. şampiyonluğunu kutladı. Şimdiden 23. şampiyonluk hesapları yapılıyor. Galatasaray'ın kare ası: Feghouli, Mariano, Onyekuru... Dördüncü için tartışırsınız ama ben Marcao'yu yazarım.
Şu kadro içinde Belhanda mutlaka yazılır. Bence en iyi sezonlarından birini geçirdi. Çok sempatik bir oyuncu değil. Hagi ve Sneijder'ın formasını giydiği için beklentilerin altında kalıyor. Galatasaray'ın şampiyonluğunu Feghouli ve Onyekuru üzerinden anlatabiliriz ama Belhanda üzerinden anlatamayız. Belhanda şampiyon takımın halkalarından biri olabilir ama yeri en kolay dolacak oyuncudur."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 02:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER