Belhanda için 10 milyon Euro'luk talep!

Galatasaray, Finansal Fair-Play'e takılmamak için Faslı yıldızı Belhanda'yı satmak istiyor. Faslı 10 numara için Dinamo Kiev'e 9.5 milyon Euro ödeyen sarı-kırmızılı kulüp, zarar etmemek için 10 milyon Euro bonservis ücreti belirledi

Belhanda için 10 milyon Euro'luk talep!

Maicon için Suudi Arabistan'dan gelen 1.7 milyon Euro kiralama ücretini kasasına koyan Galatasaray, Luyindama'nın 5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu kullandı.

Yaz transfer dönemine - 3.3 milyon Euro bütçe ile girecek sarı-kırmızılı kulüp, FFP'ye takılmamak için oyuncu satışı yapmak zorunda. Bunun için görünen ilk isim ise Belhanda.

Devre arasında Al-İttihad'ın kapısından dönen Belhanda'ya bir başka Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal talip oldu. Al Hilal'de Gomis de forma giyiyor

Galatasaray, Belhanda'nın bonservisini 10 milyon Euro olarak belirledi. Faslı 10 numara için Dinamo Kiev'e 8 milyon Euro bonservis + 1.5 milyon Euro bonus ödeyen sarı-kırmızılı kulüp, Terim'in memnun olduğu Belhanda'dan zarar etmek istemediği için 10 milyon Euro'nun altındaki teklifleri değerlendirmeyecek  (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER