"Bence Terim'in kafasında başkan olmak var, Ümit Davala'ya büyük bir fırsat doğuyor"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe derbisi sonrası süreçte toplamda 10 maç ceza almıştı.

"Bence Terim'in kafasında başkan olmak var, Ümit Davala'ya büyük bir fırsat doğuyor"

Galatasaray ligde şampiyonluk yarışını sürdürürken başı cezalardan kurtulamıyor. Özellikle Teknik Direktör Fatih Terim'in aldığı ağır ceza camiada şok etkisine neden oldu.

Ancak buna rağmen istatistikler Fatih Terim'e verilen cezaların Galatasaray'ı bu zamana kadar hiç etkilemediğini gösteriyor.

Fatih Terim Galatasaray'da 1996'dan bu yana teknik direktör olarak 4 dönem görev yaptı. Bu süreç içinde tecrübeli teknik adam aldığı ceza nedeniyle 17 maçta tribüne çıktı. Ancak bu takıma olumsuz yansımadı.

Bu cezaların Galatasaray'a kısa vadede fayda sağladığını belirten Ali Ece, 'Bence yaşanan bu gelişmelerden sonra Fatih Terim Galatasaray'ın başkanı olmak istiyor" dedi.

İşte o sözler:

"Fatih Terim başkan olmak istiyor"

Fatih Terim'in aldığı ceza Galatasaray'a olumlu yansıdı. Fatih Terim, böyle durumlarda taraftarlarla ilişkileri iyi sağladığı için buna benzer cezalar takım için olumlu hale dönüşüyor. Bence Fatih Terim'in kafasında Galatasaray başkanı olmak var. Galatasaray'da sürekli başkan değiştirildiği düşünülürse bu işin sonu Fatih Terim'in başkan olmasına kadar gidebilir. Burada Ümit Davala'ya büyük bir fırsat doğuyor" dedi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 01:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER