"Benim nasıl biri olduğumu şimdi anlıyorlar"

Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Ryan Donk, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

"Benim nasıl biri olduğumu şimdi anlıyorlar"

Teknik direktör Fatih Terim hakkında övgü dolu sözler sarf eden Donk, gelecek sezon hakkında da konuştu.

Ryan Donk'un açıklamaları şu şekilde;

"İNANDIK VE ŞAMPİYON OLDUK"

Sezonun ilk yarısı bizim için biraz zor oldu. Çünkü Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele ediyorduk ve uzun zamandır takım olarak Şampiyonlar Ligi'nde oynamamıştık. Sonrasında takım olarak ritmi yakalamaya başladık. Performansımız arttıkça iyi maçlar çıkardık. Başakşehir'in 8 puan gerisindeydik ama inancımızı kaybetmedik. İnandık ve şampiyonluğa ulaştık.

"SAYIN TERİM OLDUĞU SÜRECE..."

Sayın Terim bize çok iyi motivasyon veriyor. Onun konuşması bizi olumlu olarak etkiliyor. Fatih Terim olduğu sürece her şeyi başarabiliriz.

"EN KRİTİK MAÇ BAŞAKŞEHİR'Dİ"

Bu sezon her maç çok zor geçti. Maçların hepsi çok önemli mücadelelerdi ancak en önemli maçımız Başakşehir maçıydı. Onlarla aynı puana gelmiştik ve kazanmamız gerekiyordu. Bence kırılma maçı o maçtı.

"TÜRKÇE'Yİ KENDİ KENDİME ÖĞRENİYORUM"

Türkiye ve İstanbul'u çok seviyorum. hiç kimseden bir şey öğrenmedim, hep kendim öğrenmeye çalışıyorum. Bazen Türkçe paylaşımlar da yapıyorum. Türkçe'yi sevdiğim için kendi kendime öğreniyorum.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ, BENİM İÇİN HAYALDİ"

Çocukluğumdan beri hep Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyordum. Bu benim bir hayalimdi. Geçen sezon bu gerçek oldu ve benim için bir ilkti. Ancak geçen sezon pek iyi gitmedi. Bu sezon kenetlenerek daha iyi başarılara ulaşmak istiyoruz.

"TARAFTARLAR NASIL BİRİ OLDUĞUMU ANLADI"

Taraftarlara beni sevdikleri ve güvendikleri için teşekkür ediyorum. Benim nasıl biri olduğumu şimdi anlıyorlar. Bana güvendikleri sürece çok daha iyi performans sergilemek için elimden geleni yapacağım.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 02:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER