Bert Verhaeghe: "Türkiye'nin en büyük takımı Galatasaray'dır..."

Galatasaray ile Club Brugge'ün oynayacağı Devler Ligi mücadelesi öncesinde iki kulübün başkanları Türk Telekom Stadı'nda bir araya geldi.

Bert Verhaeghe: "Türkiye'nin en büyük takımı Galatasaray'dır..."

"GALATASARAY ÜYÜK BİR TAKIM"

"Öncelikle Galatasaray'a ve Sayın Başkan Mustafa Cengiz'e bizi İstanbul'da bu kadar sıcak karşıladıkları ve ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Burada bulunmak bizim için bir zevk. Ben aynı zamanda hem iki takımın hem de iki ülkenin Avrupa futbolunun geleceği açısından pek çok ortak noktası ve çıkarı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iki takım da birbirinin kalitesine ve tarihine çok saygı duyuyor. Galatasaray büyük bir takım, Türkiye'deki en büyük takım. Galatasaray gibi büyük bir takıma karşı rekabet edecek olmamız benim için büyük bir onur."

Yemek organizasyonu sonunda Başkan Mustafa Cengiz, Club Brugge Başkanı Verhaege'ye Galatasaray Lisesi'nin Tarihi Kapısının maketini, adının yazılı olduğu Galatasaray formasını ve mücadeleyi temsil eden bir portreyi takdim etti.

Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise UEFA Delegesi Elena Kobak'a mücadeleyi temsil eden bir portreyle adının yazılı olduğu bir Galatasaray formasını hediye etti. Club Brugge Yönetim Kurulu da maçın anısına yöneticilere Belçika çikolatası takdim etti.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER