Beşiktaşlı yıldız, Galatasaray'a haber yolladı!

Beşiktaş'tan ayrılacak olan yıldız ismin menajerler aracılığıyla Galatasaray'a haber gönderdiği öğrenildi.

Beşiktaşlı yıldız, Galatasaray'a haber yolladı!

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Gökhan Töre'nin sarı kırmızılı takıma gelmek istediği belirtildi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile alakalı yayınladığı mesaj sonrasında Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği iddia edilen oyuncunun sarı kırmızılıların kapısını çaldığı öğrenildi.

Futbol Arena'nın haberine göre, bonservisini sezon sonunda eline alacak olan Gökhan Töre'nin menajeri aracılığı ile Galatasaray'a teklif edildiği ve oyuncunun kendisini Milli Takıma kazandıran Fatih Terim ile birlikte çalışmayı çok istediği belirtildi.

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?

"Gökhan Töre ve Tolga Zengin'i seviyorum. İkisinin de kulüple problemi yok. Biz iki futbolcuyla da çalışmayı düşünmüyoruz. Tolga bizim kaptanımız, kendisini aşırı severim. İki futbolcuya yeni sözleşme yapmak istemiyoruz. Gökhan oynamak istiyor ama biz kendisine başka takıma gidip oynamasını istedik. Fakat kendisi sözleşmesi gereği kalıp burada oynamadan para almak istedi. Kararına saygı gösterdik. Tolga'yı yönetim kurulu kadro dışı bıraktı. Tolga gibi bir kalecinin bize Karius'u aldırmaması gerekirdi. Biz 3 kaleciye para ödüyoruz. O güveni verseydi Karius'u almazdık. Tolga çok iyi bir kaleci ama Beşiktaş'taki misyonu bitti. Bu iş sadece sevmekle olmuyor. Tolga'yı çok seviyorum, 10 numara bir insan. Bu iş sevmekle olsa kızımı Beşiktaş kalecisi yapardım. Çünkü en çok onu seviyorum." (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 02:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER