"Bir an olsun şüphe duymuyorum"

Galatasaray'ın 90+4'te Akhisar'a attığı golün ardından sarı-kırmızılı takımda büyük bir sevinç yaşandı.

"Bir an olsun şüphe duymuyorum"

Golden sonra saha kenarında yardımcılarıyla beraber büyük bir mutluluk yaşayan Fatih Terim'in soyunma odasında futbolcularını tek tek tebrik etti.

Sadece iki antrenmanla Akhisar karşısına çıkan ve yorucu bir yolculuktan gelen sarı-kırmızılı takımda Fatih Terim, soyunma odasında önce Emre Akbaba ile görüştü ve performansıyla hayal kırıklığı yaratan futbolcusuna moral verdi. Emre Akbaba'nın ardından Selçuk İnan'a performansından dolayı teşekkür eden Terim, "Sana her zaman ihtiyacımız var, profesyonelliğine güveniyoruz, bu ciddiyet ve özveri ile devam etmeni istiyorum" dedi.

Karşılaşmanın ardından futbolculara da toplu bir konuşma yapan Terim, "Akhisar karşısındaki mücadeleci futbolunuzdan dolayı herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bazen iyi oynarken de puanlar kaybedeceğiz, kötü oynarken de kazanacağız. Kostas'ın attığı gol sadece üç puandan daha fazlasını getireceğini önümüzdeki haftalarda hep beraber göreceğiz, son ana kadar şampiyonluk yarışının içerisinde kalacağımızdan bir an bile şüphe duymuyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 02:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER