"Biz düzeleceğiz, herkes rahat olsun"

Ankaragücü teknik direktörü Mustafa Kaplan, Galatasaray mağlubiyetinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"Biz düzeleceğiz, herkes rahat olsun"

Mustafa Kaplan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"6 gol yemek bize yakışmadı"

"Kazanan takımı, rakibi tebrik ediyorum. Taraftarlarımızı üzdük. Yediğimiz gol bizim gardımızı düşürdük. 28 dakikada 3 gol yemek bize yakışmadı. Camiamızdan özür diliyoruz. Maçın genelinde bize yakışmayan bir oyun oynadık. Kısa bir süredir takımla beraberiz. Top kayıplarımız ve sakatlıklarımız oldu. Üzgünüz ama takımı toparlamaya çalışacağız. 6 gol yemek bize yakışmadı. Galatasaray forması giyen oyunculara karşı önlem almamıza rağmen farklı yenildik. Biz büyük bir camiayız. Çok büyük sorunlarımız yok. Camiaya herkesin destek olması lazım. Biz camia olarak büyürüz. Biz bir maç kaybettik. Bunun için üzgünüz."

"Biz düzeleceğiz, herkes rahat olsun"

"Benim geleceğimde bir sıkıntı yok. Sakat oyuncular da katıldığı zaman daha farklı olacak. Sedat'ı da zorunlu olarak soyundurduk. Biz düzeleceğiz, herkes rahat olsun. Ankaragücü taraftarları da arkamızda dursun. Alanya maçından itibaren toparlamış olacağız."

"6 gol yemek yakışmadı, toparlayacağız"

"El Kabir iyi bir oyuncu. 2 gündür konuşuyoruz. Oynatmak istedik. Sakatlığı olduğunu söyledi. Doktor, "Hocam oynatabiliriz. Oyuncu psikolojisine bağlı" dedi. Biz de belki sonradan oyuna alırız dedik. O da ağrılarının artabileceğini söyledi. Daha sonra riske girmedik. 3-4 sakatla sahaya çıkmak zorunda kaldık. Aniden maç içinde gelişen durumlar oldu. Bunda da bir hayır vardır diyoruz. 6 gol yemek yakışmadı, toparlayacağız."

"Büyük bir ihtimalle gelecek hafta Ankara'da maç oynayacağız"

"Önümüzdeki hafta maçı Ankara'da oynayacağız. Orada oynamak bizim için bir avantaj. Büyük bir ihtimalle gelecek hafta Ankara'da maç oynayacağız."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 02:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER