Bruma'nın menajeri transfer teklifini açıkladı!

Bundesliga ekibi Red Bull Leipzig'den ayrılmak isteyen ve tekrar Galatasaray'a döneceği konuşulan Bruma için menajeri Catio Balde'den önemli açıklamalar geldi.

Bruma'nın menajeri transfer teklifini açıkladı!

Galatasaray'ın tekrar kadrosuna katmak istediği Bruma için menajeri Catio Balde'den açıklama geldi. Balde, 24 yaşındaki futbolcu için gelen teklifleri açıklarken Leipzig'in en az 15 milyon euro istediğini belirtti.

Portekiz'in O Jogo gazetesine konuşan Bruma'nın menajeri Catio Balde, ''Bruma için Leipzig'in istediği ücret 15 milyon euro. Şu ana kadar sadece iki teklif bu rakamlara yaklaşabildi. Spartak Moskova, 13 milyon euro peşin, 2 milyon euro bonus teklif etti. Ancak Bruma, Rusya Ligi'ni tercih etmiyor. Porto onun için daha iyi bir tercih olacaktır. Orada daha çok gelişebilir. Ben, açıkçası onun Porto sularında yüzmesini isterim.'' sözlerini kullandı.

''AYRILMAK VE DÜZENLİ OYNAMAK İSTİYOR''

Porto'nun teklifi hakkında da konuşan genç yıldızın menajeri, ''Porto, 10 milyon euro teklif etti. PSV ve Spartak Moskova'nın tekliflerinin altında bir ücret bu. Bruma, şu an transfer marketinde yer alan bir oyuncu. Leipzig'den ayrılmak ve düzenli olarak oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor.  (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER