"Bu oyuncunun ismi sürekli çıkıyorsa..."

beIN Sports Haber'de yayınlanan "beIN Manşet" programının yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

"Bu oyuncunun ismi sürekli çıkıyorsa..."

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde:

"UMUYORUM MARCAO'DAN RODRIGUES GİBİ SONUNDA PARA KAZANILIR"

"Pepe’yi yetiştiremeyeceğin için satın alıp getirebilirsin ama Marcao standardında oyuncuları çıkarabileceğimizi gördük. Mesela Ozan Kabak. Marcao ve genel politika açısından 4 milyon Euro bizim için çok yüksek değil ama yine de saçma. Umuyorum Rodrigues gibi sonunda para kazanabildiğin bir transfer olur."

"BALOTELLI TEKNİK DİREKTÖRLER İÇİN ZOR BİR OYUNCU"

"Futbol ansiklopedisinin problemli oyuncu başlığının karşısında Balotelli’nin resmi var. Oyuncu olarak söylenecek bir şey yok ama teknik direktörler için zor bir oyuncu. Abdurrahim Albayrak’ın 'Biz de merak ediyoruz' açıklaması ancak kendinden emin birisinin espri yapması gibi anlaşılır. Bunun dışındaki şeyler Abdurrahim Albayrak’ı çok zor durumda bırakır. İnsan kendini bu kadar zor durumda bırakmaz."

"GALATASARAY'IN BİR FORVETİ YOKSA BU KABUL EDİLEBİLİR BİR DURUM OLMAZ"

"Galatasaray yönetiminin bir planı olmamış olamaz. Yönetimin, Abdurrahim Albayrak’ın planları ve Fatih Terim’in istekleri örtüşmüyor olabilir. Fatih Terim veya yönetim Alan Carvalho’yu çok istiyor olabilir. Bu oyuncunun ismi sürekli çıkıyorsa bunun içeride bir karşılığı vardır. 'Ne olacağını merak ediyoruz' dersen, bu olmayabileceği anlamına gelir. Galatasaray’ın Eren’i de yollamışken bir forveti yoksa bu kabul edilebilir bir durum olamaz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 04:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER