"Bu sürecin başlangıcının Fatih Terim'li Galatasaray ile olma ihtimali çok yüksek"

beIN Sports yorumcusu Altan Aksoy, Galatasaray'ın transferini KAP'a bildirdiği Emre Mor ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"Bu sürecin başlangıcının Fatih Terim'li Galatasaray ile olma ihtimali çok yüksek"

Altan Aksoy'un değerlendirmeleri şu şekilde...

"Dünya yıldızı olma yolunda önemli mesafeler kat edebilirdi"

"Galatasaray'da Emre Mor transferi nihayet gerçekleşti. Emre Mor'un yeteneklerinden dolayı herkesin Galatasaray'a ne kadar katkısı olacağı konusunda beklentileri var. Bu beklentileri karşılama konusunda bence yükümlü olan taraf Emre Mor. Mevcut yeteneğini performansıyla buluşturamaması ve son 2 yılı verimsiz bir şekilde geçirmesi onun adına çok büyük bir kayıp. Emre Mor hem kendi adına hem de Milli Takımımız adına üzerine düşeni yapabilmiş olsaydı belki milli takım performansıyla birlikte dünya yıldızı olma yolunda önemli mesafeler kat edebilirdi. Ancak bu zaman kaybı telafi edilebilir. Çünkü yaş itibariyle Emre Mor'un önünde yıllar var.

"Fatih Terim'in varlığı ve Galatasaray'ın son 2 yıldaki şampiyonluklarıyla birlikte..."

"Bu sürecin başlangıcının da Fatih Terim'li Galatasaray ile olma ihtimali çok yüksek. Fatih Terim'in varlığı ve Galatasaray'ın son 2 yıldaki şampiyonluklarıyla birlikte kulübün ve takımın motivasyonunun yüksek oluşu uyum açısından da güçlü olan bir takımda varlığını daha net bir şekilde ifade etme şansı bulacaktır. Bu durum, Emre Mor için bulunmaz bir fırsat."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER