"Bu takımda rahat oynar, aylarca U19 takımıyla idman yaptı bu çocuk"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor - Galatasaray maçının ardından "Takım Oyunu" programında değerlendirmelerde bulundu.

"Bu takımda rahat oynar, aylarca U19 takımıyla idman yaptı bu çocuk"

Erman Toroğlu'nun değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"ÖMER'İN HAREKETİ SARI KART"

Ömer Bayram'ın Pereira'ya yaptığı hareket sarı kart. Hakem doğrusunu yaptı. Eğer küfür varsa o ayrı. Ama Ömer çok saçma iş yaptı orada. Okkalı bir tokat atsa atılırdı.

"SOSA'YA MARKAJ ZORDUR"

Sosa'ya markaj da zordur. Çünkü çok geriden gelip top alıyor. İleriden alsa markaja girebilir. Belhanda defans da yapmıyor gölge gibi geziyor. Nasıl olacak bilmiyorum.

"ADEM, BÜYÜK TAKIM KURTARACAK ADAM DEĞİL"

Galatasaray'da bir plan yok. Şu an onların forveti kim? Adem. Sol kanat kim? Ömer. Sezon başında bunlar banko oynayacak der miydin? Ha iyi yedek olurlar ses çıkarmazlar. Galatasaray şampiyonluğa gidecek bu ikisi 11 oynayacak adam değiller. Adem bu kadar, bildiğimiz futbolcu. Büyük takımı kurtaracak topçu değil.

"TERİM - MUSLERA KONUŞMASI GÜZEL"

Ünal Karaman, Nwakaeme’nin altında ezildi bugün. İyi işler yaptı ama al oyundan. 60. dakikada alması lazımdı oyundan Nwakaeme’yi. Oyuncuya da kötülük yaptı. Fatih Terim Muslera ile görüş alışverişi yaptı. Kaleci geliyor tartışıyorlar. Güzel bir olay. Ne konuştuklarını merak ettim açıkçası.

"AVRUPA'NIN SEBEBİ BELLİ"

Trabzonspor’da topu en iyi Sosa kullanıyor. Ben onu ceza alanı içerisinde gördüm onu orada kullanmayacaksın. Onun orta sahada olması ve top dağıtması lazım. Teknik taktik tamam da, Galatasaray ikinci yarı hücum etmeye, Trabzonspor dayanmaya başladı. Bizim takımlarımız Avrupa’da neden fiyasko, bu maçın kalitesinden belli. Seyirci ve bizi aldatıyorlar.

"DONK, BU TAKIMDA OYNAR"

Donk’un haftalarca yedek oturması, Donk’tan dolayı değil teknik adam Fatih Terim’den. Donk, bu takımda oynar. Aylarca U19 takımıyla idman yaptı bu çocuk.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER