''Bu yönetimin öyle bir hakkı yok, Fatih Terim'in ceketini bile yollayamazlar!''

Galatasaray'ın eski milli futbolcularından Ümit Karan, yorumcusu olduğu Beyaz Futbol programında Galatasaray Yönetimi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

''Bu yönetimin öyle bir hakkı yok, Fatih Terim'in ceketini bile yollayamazlar!''

Beyaz Futbol programında değerlendirmelerde bulunan Galatasaray'ın unutulmaz golcülerinden Ümit Karan, sarı-kırmızılı yönetim ile Fatih Terim arasındaki karşılıklı verilen demeçleri değerlendirdi. Ümit Karan, Galatasaray'daki mevcut yönetimin Fatih Terim'i göndermeye hakkının olmadığını ve Terim'in ceketini dahi gönderemeyeceklerini belirtti.

İşte Ümit Karan'ın o değerlendirmesi:

"Bir kere bu yönetimin Fatih hoca ile kavga etme hakkı yok. Şu anki yönetim değil Fatih Terim'i, ceketini bile yollayamaz. Bunu neden söylüyorum? Çünkü bir defa Fatih hocanın arkasında şu an 30 milyon Galatasaraylı var, bunu unutmaması lazım. Son iki senedir hocayı forvetsiz oynatıyorlar, ağzını açmadı ve takımı şampiyon yaptı. Geçen sene seyircinin çok sevdiği bir oyuncu olan Gomis'i yolluyorlar yerine oyuncu almıyorlar. Bu hataları hep Fatih hoca kapattı. Kadro dışı kalmış bir Donk'u kadroya alıp şampiyon oluyor. Galatasaray, yönetim sayesinde mi şampiyon oluyor? Santraforların yoktu iki senedir. Fatih hoca bu yönetimin o kadar olaylarını kapattı ki. Bu yönetimin Fatih hoca ile kavga etmeye hakkı yok. Ben Fatih hocayı tanıyorsam, sen öyle bir fotoğraf koyuyorsan demek ki Fatih hocayla kavgayı başlatıyorsun. Fatih hocanın karakterini bilmiyorsan o zaman komutan olmayacaksın. O zaman askerini tanıyacaksın. Fatih hoca direkttir, onu bunu yapmaz. Sen Fatih hocayla niye kavga etmeye çalışıyorsun, göndermek mi istiyorsun? Bu çaba boşa gider, giden siz olursunuz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 02:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER