Bülent Korkmaz'dan Fatih Terim sözleri! "Geçen sezon şampiyonluk yarışında..."

Galatasaray'ın unutulmaz ismi ve Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, kulübün hazırlık kampında beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Bülent Korkmaz'dan Fatih Terim sözleri! "Geçen sezon şampiyonluk yarışında..."

Bülent Korkmaz’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde...

"İnşallah bu gençleri Türk futboluna kazandırırız"

"Hayalim 2 sene sonra altyapıdan 5-6 oyuncu oynatmak. İnşallah burada oluruz ve bu gençleri Türk futboluna kazandırırız. Aile bağları güçlü olan bir takımız. Geçen sene o sonucu almamızın en büyük sebebi bu. Bunu oyuncular yaptı. En büyük silahımız olumlu olmak."

"Mevlüt gibi bir oyuncuyu isteriz"

"Mevlüt’ü insan olarak çok seviyorum. Değerli, ahlaklı, genç oyuncuların örnek alması gereken bir profesyonel. Oynatmadığımız dönemlerde bile çalıştı ve formayı hak etti. 14 gol attı. Böyle bir oyuncuyu isteriz ama kulübün maddi olarak bir durumu var. Onun üzerine kesinlikle çıkmayacağız."

"Fatih Terim, çok değerli bir teknik direktör"

"Geçen sezon şampiyonluk yarışında o stresi, baskıyı, psikolojik ortamı kaldırabilen ve dayanabilen şampiyon olacaktı. Başakşehir son 3 senedir Abdullah Avcı ile çıkış gösterdi ama şampiyon olamadılar. Bu Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in o baskıyı idare edebilmesinden kaynaklanıyor. Çok değerli bir teknik direktör. Şenol Güneş, Mustafa Denizli... Onlar da değerli isimler. Bizlere çok katkıları oldu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER