"Bunu kabullenemiyorum, Fatih hoca radikal kararlar almalı"

beIN Sports yorumcusu Tugay Kerimoğlu, Galatasaray'ın Lokomotiv Moskova'ya 2-0 mağlup olduğu karşılaşmayı değerlendirdi.

"Bunu kabullenemiyorum, Fatih hoca radikal kararlar almalı"

İşte Kerimoğlu'nun değerlendirmelerinden öne çıkanlar:

GALATASARAY'I ANLATMASI LAZIM

Ben şunu kabullenemiyorum. Kazanırsınız, kaybedersiniz ama mücadele ruhundan uzaksanız, bu sıkıntıları yaşarsınız. Galatasaray'a hizmet eden oyuncu grubuna birinin Galatasaray'ı anlatması lazım.

BUNU KABULLENEMİYORUM

12-14 yılımı verdiğim kulübümde nasıl bir mücadele içinde olduğunu biliyorum ama bunu kabullenemiyorum. Ben futbol adına gördüklerimiz artısı, eksisiyle paylaşıyorum.

KIRILGAN BİR YAPI

Her şeyden uzak, tamamen mağlup duruma düştüğünde kırılgan yapı ortaya çıkmaya başladı. Bir anda oyunu bırakma başladı.

SİNİRLİYİM, ŞU AN SİNİRLİYİM

Benim gördüğüm ve değerlendirdiğim bu. Sinirliyim, şu anlamda sinirliyim, kaybetme içgüdüsünü birileri içinde yer yapmış ve bununla yaşamaya başlamış. Ben kazanmayı severim, niye elimdeki ekmeği başkasına vereyim.

RADİKAL KARAR ALMALI

Fatih hoca radikal kararlar almalı. Galatasaray kulübüne gönülden hizmet edecek oyuncuların kalmasını isteyecek ve bunun olmasını talep edecek. Oyuncuya sahip çıkar, kötülemez ama oyuncu grubu da hizmet etmesini bilir.

KONUŞMANIN ANLAMI YOK

Kenarda hırs varken sahada yoksa, bazı şeyleri konuşmanın anlamı yok. Temas var ya temas, bu çok önemli. 2. golde adamlar elini kolunu sallaya sallaya ceza alanına kadar geliyor ve karşısına bir kişi çıkmıyor.

KADRO BELLİ

Söyleyecek fazla bir şey yok. Savaşacaksın. Elindeki kadro belli. Sakat çok, santraforun çok.

HANGİ BİRİNİ SAVUNAYIM?

Bugün bakıyorsun, saha kenarında çıldıran bir ekip, saha içinde bambaşka bir görüntü. Hangi birini savunayım? Galatasaray'da kol kırılır, yen içinde kalır.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER