"Burada hatayı kim yaptı? MHK’nin kararına göre bunu göreceğiz"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında 1-1 berabere biten derbinin gündemini değerlendirdi.

"Burada hatayı kim yaptı? MHK’nin kararına göre bunu göreceğiz"

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"SÖYLEYİN DE BİLELİM"

"Herkes, 'Bülent Yıldırım uyardı, Ali Palabıyık dinlemedi' diye düşünüyor. Ya öyle değilse? Bu böyleyse açıklama yapmayın, eğer böyle değilse hakemlerinizi yedirmeyin. Ali Palabıyık, pozisyonu hiç göremediyse. Böyle bir şey olup olmadığını sorup, Bülent Yıldırım da 'Devam et' dediyse ne olacak? Ya tam tersiyse ne olacak? Tam tersiyse söyleyin de bilelim. Bülent Yıldırım mı, Ali Palabıyık mı daha önce maç alacak, o şekilde kimin haklı kimin haksız olacağını göreceğiz. Burada hatayı kim yaptı? MHK’nin kararına göre bunu göreceğiz. VAR konuşmalarını neden bilemiyoruz? Konyaspor maçından sonra açıklama yapılsaydı, belki de Konyaspor haklı çıkacaktı. Bu durum MHK’nin hiçbir yararına olmadı."

"SUÇLAMALARI KABUL EDİYORSUN DEMEKTİR"

"MHK’nin bunları açıklamaması protokol gereği doğru diyelim. Bu tavrı gösteren kurul, 1 gün önce ligi dizayn etmekle suçlayan bir kulüp yöneticisini ofisinde kabul eder mi? Ben olsam yapmam. Sayın Abdurrahim Albayrak, bunları biliyorsanız önce açıklayın sonra gelin derim. Bu inanılır gibi değil, suçlamaları kabul ediyorsun demektir."

"AYARI KAÇTI"

"24. haftadan önce her şey için VAR'a gidiyorlardı, şimdi ayak kırılıyor gitmiyorlar. Gidince de yanlış karar veriyorlar. 'Herkesin gördüğünü, onlar neden görmüyor?' sorusu zaten aklı bulandırıyor. VAR’ın geçiş döneminde belli sıkıntıların olması normal ama ayarı kaçtı. VAR’ın başında doğru karar vermek için hakem olmanıza gerek yok."

"HEP BERABER CÜNEYT ÇAKIR İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

"Ali Palabıyık’ı neden bu maça atadınız? 4 haftadır büyük hatalar yapılıyor… Cüneyt Çakır yıpranmasın diye. Hep beraber Cüneyt Çakır için çalışıyoruz, O’nun bizim için çalışması lazım."

"SİNAN'IN AĞZINDAN ÇIKAN KÖTÜ ŞEY..."

"Sinan’ın ağzından çıkan kötü şey; Galatasaray taraftarını Suriyeli’ye benzetmesi değil. Suriyelileri kötü göstermektir. Türkiye, göçmenlerden oluşan bir ülke. Sen de Almanya’da öyle bir durumdaydın."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 00:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER