Burak Elmas-Fatih Terim zirvesinde yaşananlar ortaya çıktı!

Galatasaray'da başkan Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim arasındaki kritik toplantıda yaşananlar ortaya çıktı. İşte detaylar...

Burak Elmas-Fatih Terim zirvesinde yaşananlar ortaya çıktı!

Galatasaray'da aralarında gerginlik olduğu iddia edilen Fatih Terim ile Burak Elmas, Florya'da 2.5 saat süren toplantı yaptı. Terim'in çalışma odasında başlayan görüşme restoranda yenen yemekle devam etti. Peki Fatih Terim ile Burak Elmas arasında neler yaşandı?

İşte detaylar...

TERİM VE ELMAS

Sabah'ın haberine göre; Galatasaray'da son dönemde gündemi meşgul eden Burak Elmas-Fatih Terim gerginliği salı günü iyice su yüzüne çıktı.

ÇALIŞMA ODASINDA BAŞLADI, RESTORANDA BİTTİ

Fatih Terim'in yaptığı açıklamanın ardından Florya'da 2.5 saat süren Burak Elmas- Terim buluşması yaşandı. Görüşme tecrübeli hocanın Florya'daki çalışma odasında başladı, restoran kısmında yenen yemekle devam etti.

"AKSİ BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORUZ"

Tarafların karşılıklı olarak son dönemde yaşanan süreçle ilgili bir değerlendirme yaptıkları öğrenildi. Elmas'ın Terim'e "Hocam bizim için değerlisin. Aksi bir şeyi düşünmüyoruz" dediği kaydedildi.

DUYDUĞU RAHATSIZLIĞI İLETTİ

Terim ise medyada çıkan haberlerden duyduğu rahatsızlığı iletti. Konuşmanın son bölümünde yemek yenirken bu bölümde transferler ve takımda yaşanan Kovid vakaları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

"BİLDİĞİMİZ YOLDA YÜRÜYORUZ"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ta görüşmenin ardından şu açıklama geldi:

"Galatasaray'ın geleceğine yönelik cesaret gerektiren kararları almaya devam edeceğiz. Galatasaray değerleri etrafında ben değil, biz ve Galatasaray diyen kalabalık ile yolumuza devam ediyoruz. Galatasaray'da kutuplaşmadan ve iç kavgadan beslenen iktidar meraklısı kişilerin bazen sesi çok çıksa da Galatasaray'ın geleceğini düşünen çoğunluğun kalbi ve akli desteği ile doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz."

'BU ANCAK TATBİKAT OLUR'

GALATASARAY Kulübü Genel Sekreterliği görevinden Başkan Burak Elmas'la yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle 16 Aralık 2021'de istifa eden Köksal Ünlü'den Terim'in açıklamasına sosyal medya üzerinden yorum geldi. Ünlü, "Hoca ne savaşlar gördü geçirdi… Bu aralar yaşananlar, olsa olsa tatbikat olur ona. Fatih Terim'i tanımayan ama çok iyi tanırmış havasında olan haramiler hariçten gazel okuyup, arkadan dolanarak iş tutmaya kalkarsa Galatasaray duvarı onların üstüne yıkılır. Herkes işine baksın" dedi.

NE YAŞANMIŞTI?

1- Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim'den teknik kadrosunu değiştirmesini istemişti.
2- Elmas, Bülent Bayraktar'ı danışman olarak teknik ekibe aldı. Ancak Bayraktar, Florya'da beklediği ortamı bulamadığı için istifa etti.
3- Devre arasında yapılacak transferler için Elmas, Terim'e bütçelerinin olmadığını söyledi.
4- Transferler için teknik heyetten yetkiyi alan Burak Elmas, bu iş için ayrı bir ekip kuruyor.
5-Terim'e Sportif AŞ'de yönetici ol teklifi götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER