Burak Elmas transfer kararını duyurdu!

Okan Buruk, Galatasaray camiasına net mesaj gönderdi: "Galatasaray'da kim başkan olursa olsun eğer bir hoca değişimi yaşanacaksa maddi-manevi hiçbir beklentim olmadan Galatasaray'a hizmet etmek isterim."

Burak Elmas transfer kararını duyurdu!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu'nun "Yönetimin eylemlerinden kaygılar duyuyorum" açıklamasına sert cevap verdi.

Galatasaray'da 11 Haziran seçimi öncesi kamuoyunda birçok iddia var. Hatta sarı-kırmızılılarda mevcut yönetimin yeni sezon için transfer çalışmaları da yaptığı ileri sürülüyordu.

"Kaygı duyuyoruz"

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, yaptığı açıklamada "Sürekli ertelemeler sonucunda, 4/11 haziran tarihlerinde yapılmasına karar verilen seçime bu kadar az bir süre kalmasına rağmen mevcut yönetimin, yeni gelecek yönetimlerin hareket alanını kısıtlayan ve kulübümüzü orta/uzun vadeli taahhütlere sokan bir takım satın alma, kiralama, satma ve transfer eylemlerinden ve/veya bunlara teşebbüsten ciddi kaygılar duyduğumuzu belirtmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"Her şeyi anlatacağım"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan bu sözlere cevap geldi.

Elmas, "Dün yaptığımız yönetim kurulu toplantısında seçim tarihine kadar hiçbir şubede transfer yapmama kararı aldığımız bilinmesine rağmen üstü kapalı ithamlar yapılması ne kadar doğru karar aldığımızı göstermektedir. Seçim sürecinde yaşanan her şeyi, her konuyu açık ve net şekilde basın toplantısı düzenleyerek Galatasaraylılarla ve kamuoyu ile paylaşacağım" diye konuştu. [ajansspor] 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER