Burhaniye sarı kırmızı coşkuya ev sahipliği yaptı

Galatasaray'ın 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası şampiyonluğu Burhaniye Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği organizasyonla kutlandı.

Burhaniye sarı kırmızı coşkuya ev sahipliği yaptı

Yoğun işleri sebebiyle kutlamaya katılamayan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in mesajı barkovizyondan davetlilere iletildi.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı organizasyon canlı müzik ve meşale şovlarıyla devam ederken taraftarlarımız 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Burhaniye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Ener 22. şampiyonluk kutlamasıyla ilgili Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Ener, “Çok mutluyuz. 1.5 yıllık bir derneğe 2. şampiyonluk gecesi nasip oldu. İnşallah seneye aynı yerde 3 ve 23. şampiyonluğumuzu kutlayacağız. İddialıyız çünkü Galatasaraylıyız. Galatasaraylılar olarak hep uçları hedefleriz. Biz seneye de şampiyon olacağımızdan eminiz. Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ederiz. En büyük Galatasaray, başka büyük yok. Galatasaray ile ne kadar gurur duysak az.” ifadelerini kullandı.  (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER