Canlı yayında açıkladı! ''Galatasaray'dan Cenk Tosun sürprizi...''

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Transfer Raporu programında Galatasaray hakkında çarpıcı bir transfer iddiasında bulundu.

Canlı yayında açıkladı! ''Galatasaray'dan Cenk Tosun sürprizi...''

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Transfer Raporu programında açıklamalarda bulundu. Uzundurukan, "Galatasaray'dan Cenk Tosun sürprizi bekliyorum" ifadelerini kullandı. 

A Spor'da yaptığı değerlendirmelerde Uzundurukan "Everton, Cenk Tosun'u satışa çıkardı. Belli olmaz belki Galatasaray kiralayabilir. Fatih Terim'in çok güçlü ilişkileri var. İşi Fatih hocaya bıraksalar, biraz da kasada para olsa Fatih hoca birçok transferi çözer. Düşünsene Juventus'un başkanısın, Fatih Terim ile görüşmek istersin yoksa Mustafa Cengiz ile mi? İtalya'da derin izler bırakmış gitmiş, Fatih hoca bir marka." şeklinde konuştu.

Programın diğer konuğu Galatasaray'a yakından takip eden spor yazarı Levent Tüzemen ise aksi yönde görüş belirterek "Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a döndüğünü düşünürsek her şey olabilir. Ancak ben zannetmiyorum. Cenk'in güçlü bir sözleşmesi var. Everton 20 milyon pounda satışa çıkardı. Kiralaması da çok yüksek maliyet olur." dedi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 04:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER