Canlı yayında bomba iddia! "Galatasaray'a geri döndü"

Son günlerde yüksek sesle dillendirilmeye başlanan Arda Turan - Galatasaray flörtü ile ilgili Ahmet Çakar'dan Beyaz TV ekranlarında önemli bir iddia geldi.

Canlı yayında bomba iddia! "Galatasaray'a geri döndü"

Çakar, Galatasaray'ın Arda Turan'ı transfer ettiğini ve önümüzdeki günlerde bu transferin açıklanacağını söyledi.

Arda Turan'ın son yıllarda yaşadıkları nedeniyle transfer edilmesinin hatalı olduğunu belirten Çakar, "Arda Turan Galatasaray'a geri döndü. Bu transferden üzüntü duyuyorum. Mekan basan Galatasaray'ın hocası hastanede silah sıkan Arda Turan'ı takıma alıyor. Bu transferden üzüntü duyuyorum. Ben Galatasaray'ın hocası olsam, kriminal olarak hatalar yapmış bir oyuncuyu kendi takımıma almam diyorum. Ben Arda'nın kötülüğünü de istemiyorum. Umarım eski formuna döner ve milli takım formasını da giyer" sözlerini kullandı.

SİNAN ENGİN: "BU ÇOCUK FUTBOL OYNAMASIN MI?"

Sinan Engin, Arda Turan'ın yaptığı hatalar üzerinden yargılanmasının yanlış olduğunu belirtirken, "Bu çocuk hata yapmış. İnsanlar hata yapabilir, hukuk da cezasını vermiştir. Bu çocuk ömür boyu işini yapamayacak mı, futbol oynayamayacak mı? Arda Turan'ın Galatasaray kulübüne de, Galatasaray camiasına da bir saygısızlığı olmamıştır" dedi.

ÜMİT KARAN: "BOŞ MUKAVELEYE İMZA ATACAK"

Ümit Karan ise, Arda Turan'ın Galatasaray'da boş mukaveleye imza atacağını ve futbolu sarı-kırmızılı takımda bırakacağını kaydetti.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet Bağır
Cevdet Bağır - 1 yıl Önce

Gs a sadece Gs forması ile futbolu bırakmak için gelsin

SIRADAKİ HABER