Canlı yayında bombayı patlattı! "Bu transfer 'Bitti' diyebiliriz"

Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Galatasaray'da Fred ve Falcao konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Diagne'yi elden çıkarmaya hazırlanan ve bu konuda olumlu haberler alan Galatasaray cephesi, Falcao ve Fred bombalarını patlatacak.

Canlı yayında bombayı patlattı! "Bu transfer 'Bitti' diyebiliriz"

Fernando'nun gidişinin ardından kadrosuna Jean-Michael Seri'yi katan sarı-kırmızılılar bu bölge için en az bir oyuncunun daha yolunu gözlüyor. Josef de Souza ve Fejsa ile ilgilendiği iddia edilse de sarı-kırmızılıların asıl hedefi Fred... Manchester United'ın Fred için Galatasaray'a yeşil ışık yakmasından sonra transfer komitesinin, Brezilyalı oyuncuyu ikna etmek için çalışmalar yaptığı ifade ediliyor.

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan da A Spor'da yayınlanan Transfer Raporu programında hem Fred hem de Falcao transferleri hakkında dikkat çeken bilgiler verdi.

İşte Uzundurukan'ın Falcao ve Fred transferine dair o sözleri:

"BU TRANSFER 'BİTTİ' DİYEBİLİRİZ"

"Al Nassr Kulübü, Diagne ile anlaştı. 4 milyon Euro'ya anlaştılar. 1 hafta içerisinde sözleşme imzalayacak. 15 milyon Euro ödeyecekler. Bu transferden sonra Galatasaray, Falcao'yu bitirecek. Yıllık 5 milyon Euro'dan 2 yıllık anlaşma yapıp, bonuslar hariç, transfer edecekler. Menajerine Türkiye'deki eğitim kurumlarıyla ilgili bir sunum yapılmış ve ikna edilmiş. Bu transfer bitti diyebiliriz. Diagne'den gelecek parayı bekliyorlar."

"YÜKSEK OLASILIKLA FRED TRANSFERİNİ DE BİTİRECEKLER"

"Falcao'dan sonra da yüksek olasılıkla Fred transferini de bitirecekler. Görüşmeler yapılıyor. Fred transferinden önce Josef de gündeme gelmişti ama Al Ahli kulübü Josef de Souza'yı bırakmayı düşünmüyor. Josef'in alacaklarının tamamı, Galatasaray devreye girince ödenmiş."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER