Cengiz'den Diagne için bonus ve satıştan pay iddialarına yanıt!

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Mbaye Diagne için, sarı-kırmızılıların sezonu şampiyon tamamlaması halinde lacivert beyazlılara bonus ve satıştan pay vereceği de iddia edilmişti.

Cengiz'den Diagne için bonus ve satıştan pay iddialarına yanıt!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, "Galatasaray şampiyon olursa Kasımpaşa'ya 3 milyon euro bonus ve Diagne'nin bir sonraki satışından da %25 (kardan) pay verilecek" iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Kasımpaşa ile Diagne'nin transferi için özel bir anlaşma yapıldığını ifade eden Cengiz, "Diagne için Kasımpaşa ile özel bir sözleşme yaptık, mahremiyet olduğu için bunu açıklamak istemiyoruz. Kişiye sormuşlar, nasıl bilirsin diye? Kendim gibi bilirim demiş. Ben bu söylenenleri duydum. İstenen istediği algıyı yaratsın, Galatasaray asla bir hile yaparak bir şeyler kazanmaz. Bizim aklımıza gelmeyen şeyleri söylüyorlar. Bin yıl düşünsem aklıma gelmez. Yok 'şampiyonluk primi var, Kasımpaşa bize yatacak' çok çirkin şeyler bunlar. Bunları düşünen insanlar kendisine ihanet etsin" dedi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 02:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER