Cimbom'da bir devir sona mı eriyor! Muslera'nın yerine...

Galatasaray'da Fatih Terim yıldız ismi gözden çıkardı. Terim, oluşacak boşluğu ise Süper Lig'den bir isimle doldurmayı planlıyor.

Cimbom'da bir devir sona mı eriyor! Muslera'nın yerine...

Galatasaray'da Muslera ile Fatih Terim arasında soğuk rüzgarların estiği iddia edildi.

Tecrübeli hocanın Muslera'dan memnun olmadığı ve sezon sonunda göndermek için devre arasında önemli bir girişimde bulunduğu ortaya çıktı..Fatih Terim'in Başakşehir'in tecrübeli kalecisi Volkan Babacan'ın alınmasını istediği öne sürüldü..

GELİŞMELERDEN RAHATSIZ OLDU
Muslera'nın Fatih Terim'in kendisini gönderme planları olduğunu duyduğu ve bu nedenle hocasına karşı tavır aldığı belirtildi..Muslera'nın performansının bu gelişmeden sonra düştüğü gelen bilgiler arasında..

İKİLİ BİRBİRİNE KARŞI MESAFELİ
Fatih Terim ile Muslera'nın arasına kara kedi girdiği ve ikilinin mümkün oldukça birbirinden uzak kaldığı belirtildi..Bu durum huzursuzluk yaratırken Terim'in Muslera'yı kesin olarak gözden çıkardığı ortaya çıktı..

GELEN TEKLİFLER GÖRÜŞÜLECEK
Galatasaray Yönetimi'nin Fatih Terim'in istemediği Muslera'yı sezon sonunda satmasına kesin gözüyle bakılıyor..Yönetimin sezon sonunda Uruguaylı kaleciyi satacağı ve bunun için teklifleri değerlendireceği belirtildi. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 02:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER