Demirkol'dan dikkat çeken Arda Turan yorumu! "Belki de bunun için isteniliyor"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Arda Turan'ın Galatasaray'a döneceği haberleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Demirkol'dan dikkat çeken Arda Turan yorumu! "Belki de bunun için isteniliyor"

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"ARDA, GALATASARAY'DA İŞ YAPABİLİR"

"Yine form geçici, kalite kalıcıdır sözüne geliyoruz. Arda, Galatasaray'da form yakalarsa iş yapabilir. Arda, Başakşehir'de gümbür gümbür oynarken Galatasaray'a gelse insanları tatmin edebilir. En kötü senaryoyu düşünelim; Arda hiç hazır değil diyelim... Çalışacak, çabalayacak... Arda'nın Galatasaray'da olmasının bir zararı var mı? Gelip takımla birlikte toparlanacağı düşünülüyor belki de."

ARDA TURAN İÇİN BURAK YILMAZ ÖRNEĞİ

"Bu kavga ülke kamuoyunu çok meşgul etti. İnsanların Milli Takım bağları gevşedi. Her iki tarafın da konuya açıklık getirmesi ve Bilal Meşe'den de bir özür dilenmesi gerektiğini düşünüyorum. Arda'nın sahadaki performansıyla insanları ikna etmesi lazım. Burak'a Beşiktaş taraftarı karşı değil miydi? Burak, sahada çıktı ve işini yaptı. Burak kötü oynarsa yine eleştirilir. Her şey sahadır ve iki maça bakar..."

"BELKİ DE ARDA O ANDA TAKIMI TOPARLAMAK İÇİN İSTENİYOR"

"Galatasaray'da devre arasında istenilen değişiklik yapılmazsa oyuncular hangi ruhla sahada olacak? Belki de Arda o anda takımı toparlamak için isteniliyor. Nzonzi zaten gitti. Galatasaray'da sorun merkez. Merkezle bağlantısı olan Luyindama sakat, Seri olmuyor, Nzonzi olmuyor. Mariano'da sorun yok, merkezi sağlam tutarsan Mariano uçar."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER