Demirkol'dan TFF'ye Fatih Terim tepkisi!

TFF, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'yi PFDK'ya gönderdi.

Demirkol'dan TFF'ye Fatih Terim tepkisi!

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında yaptığı yorumlarda iki ismin sportmenliğe aykırı açıklamalar gereçkesiyle sevk edilmesine tepki gösterdi. 

Mehmet Demirkol'un sözlerinden öne çıkanlar şöyle...

"CEZA ALACAK BİR ŞEY YOK"

"Ahmet Nur Çebi ve Fatih Terim'in hangi açıklamaları yaptığını biliyorum ancak cezayı gerektiren nedir? Fatih Terim'in maç sonu yaptığı açıklamalarda ceza alacak bir şey yok. Bu kadar da hani hiçbir şey söyleme, olmaz."

"BENCE ÇAKIR VE KALKAVAN'A GÖREV VERMEYECEKLER"

"Ahmet Nur Çebi, 'Memnunsanız çıkın, memnunum deyin ama ben utanırım çünkü memnun olmamanız lazım.' diyor. Ne var bunda ceza alacak ben anlamadım. Hakemler çarşamba öğlen açıklanacak. Bakalım Cüneyt Çakır, Mete Kalkavan önümüzdeki hafta herhangi bir maça atanacak mı? Bence vermeyecekler."

AHMET NUR ÇEBİ NELER DEMİŞTİ?

"Hakem bilet kesemez, herkes işini yapacak. Dün akşamı hiçbir Beşiktaşlı asla unutmayacak. Unutursak aynı rezaleti tekrar yaşayacağımızı biliyoruz. TFF ve MHK üyelerinin vicdanları rahat mı? Bütün ülke rezaleti izledi. En azından çıkın özür dileyin. Eğer dün akşamdan memnunsanız çıkın onu da söyleyin. Sizin adınıza biz mahcup olalım. Ağzımıza bal çalmak için sakın eski yaptıklarınızı yapmayın. Biz sadece kendimiz için değil, Türk futbolu için adaletin peşindeyiz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER