Demirkol, Galatasaray'ı değerlendirdi! "Bu konu bir kez daha gözden geçirilmeli"

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yayınlanan beIN Manşet programında sporun gündemini değerlendirdi.

Demirkol, Galatasaray'ı değerlendirdi! "Bu konu bir kez daha gözden geçirilmeli"

İşte Demirkol'un Galatasaray ile ilgili değerlendirmeleri:

"BU KONU BENCE BİR KEZ DAHA GÖZDEN GEÇİRİLMELİ"

"Fatih Terim, 'Oyuncular biraz da kendine bakmalı' demişti ama bu kadar da profesyonel olmayan oyuncular bir araya gelmiş olamaz. Mutlaka ciddi araştırmalar yapılıyordur ama bir kez daha bu konu bence gözden geçirilmeli. Bazen problemi çok konsantre bakınca göremiyorsun. Galatasaray’da sakat ve cezalılar var. Ben kimseye iş öğretecek değilim ama… Bazen her şey doğru dersin ama bir şeyler gözden kaçmış olabilir. Oyuncuların, profesyonel hayatlarıyla ilgili problem varsa daha kötü."

"ALBAYRAK'IN GOMİS'İ BÖYLE ANLATMAMASI LAZIM"

"Modeste konusu çok enteresan. Dünyada sanki başka bir oyuncu yokmuş gibi. Modeste ile yatıp, kalkıyoruz. Menajerini de hakikaten tebrik etmek lazım. Galatasaray, Gomis’ten para kazandı mı? Evet. En azından geçen sene Gomis’e verdikleri parayı geri aldılar. Her şeyi geçtim. Yöneticilerin, özellikle de futbolun başında olan bir yöneticinin Gomis’i böyle anlatmaması lazım. Ben basın mensubu olarak Gomis konusunda mutluyum. Geçen sene çok tepki alan gazeteyi doğruladı. Gazete açısından güzel ama yönetici açısından doğru bir durum değil."

"YÖNETİCİNİN İŞİ YENİ BİR GOMİS'İ TAKIMA KOYABİLMEK"

"Galatasaray tarihinde takımdan ayrılmış oyuncular listesinde Gomis kaçıncı sırada gelir? Büyük takımlara büyük oyuncular gelir gider. Ama senin işin yerine yenisini koyabilmek. Gomis’in sözleşmesi vardı. Yanlış hesaplama yapılmış dendi. Gomis, ”Ben de 29 gol atmayı beklemiyordum. Parayı arttır” diyor. “Sen de kontrat var, olmaz” diyorsun. Sattın ve para kazandın. Geçti, bitti. Neden Galatasaray’ın santrforu yok? Gomis mi yanlış hesapladı?"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 01:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER