Demirkol'dan Galatasaraylı futbolcuya övgü! "Beni heyecanlandırıyor, özellikle olgunluğu..."

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol "beIN Manşet" programında futbolun gündemini değerlendirdi.

Demirkol'dan Galatasaraylı futbolcuya övgü! "Beni heyecanlandırıyor, özellikle olgunluğu..."

Demirkol'un Galatasaray ile ilgili öne çıkan değerlendirmeleri şöyle:

"TÜRKİYE'DE YÜZDE 50 ZAM ALAN..."

Linnes'e yüzde 50 zam ve 3 yıllık yeni sözleşme haberi var. Türkiye'de son 5 yılda maaşına yüzde 50 zam alan başka biri var mıdır acaba? Bir de üzerine euro!

"MAAŞLAR TL'YE ÇEVRİLMELİ"

Türkiye'deki yabancı maaşlarının TL'ye çevrilmesi lazım. Kabul etmiyorsa etmesin, bana ne. Linnes'in maaşında gözüm yok ama doğru maaşlar değil. Türkiye'de verilmesi gereken maaş 950 bin euro.

"DÜKKANI KAPAMADAN EVVEL..."

Kulübün şikayet ettikleri şeylerle, yaptıkları birbirini tutmuyor. Ülkeyi cazibe merkezi haline getirmenin yolu çok para vermek olmamalı. 'Zaten burası yüksek lig, bir sonraki büyük lige geçiş basamağıyız' denmeli. Ancak bizde şu an öyle değil, dükkanı kapaman evvel son durak.

"GELSİNLER İZLERİM, ÜCRETLERİ..."

Varsa paranız verin. Drogba, Sneijder bir daha gelsin izlerim. Ücretler beni ilgilendirmiyor, benim cebimden çıkmıyor. Sonuçta her türlü cebimizden çıkıyor ama... Başka türlü bu işin içinden çıkamayacağız. Maaşlar TL'ye dönmeli.

OZAN KABAK VE INTER SÖZLERİ

Inter'in Galatasaray'ın savunmacılarına düşkünlüğü bitmeyecek. Bir dönem Serdar Aziz içinde bu haberler vardı. Ozan Kabak, beni heyecanlandırıyor. Özellikle olgunluğu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER