Deniz Türüç için resmi açıklama geldi!

Gelecek sezonun kadrosunu kurmak için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray için bomba bir iddia ortaya atıldı.

Deniz Türüç için resmi açıklama geldi!

Sarı kırmızılı ekibin Kayserispor'da forma giyen milli yıldız Deniz Türüç ile anlaştığı ve bu görüşmenin 11 Nisan perşembe günü TT Stadı'nda olduğu bildirildi. 

6 aydır para alamadığı iddia edilen Deniz Türüç'ün Galatasaray'a gitmek için Kayserispor'dan alacaklarından vazgeçeceği iddia edildi. 

Bu gelişmelerin ardından İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir konuyla ilgili açıklama yaptı. 

Bedir, menajerlerin futbolcuların hak ve menfaatlerini koruduklarının altını çizerek, "Deniz Türüç'ün Kayserispor ile olan sözleşmesi devam ediyor. Eğer böyle bir görüşme olduysa suçtur. Böyle bir görüşme yok. Futbolcunun menajeri ile 3 milyon Euro'ya anlaşıldığı yazılıyor. Bu haberler asparagas haberlerdir" diye konuştu. 

Futbolcunun alacağı ücreti menajerin görüşebileceğini ancak kulübün alacağını menajerin görüşemeyeceğini belirten Başkan Bedir, "Kulübün alacağı konusunda menajer konuşamaz. Böyle bir görüşme olup, olmadığından menajerin de haberi yok. Bugün ben İstanbuldayım. Hafta sonu oynayacağımız karşılaşma için Abdürrahim Albayrak beni aradı. Takım olarak bir isteğimizin olup olmadığını sordu. Kendisi ile bu konuda da konuşmadık.  Bu haberler Galatasaray ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde kasıtlı olarak çıkarılıyor. Hangi amaca hizmet ettiği belli değil. Deniz, milli bir futbolcu. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe dışında Avrupa'dan da kulüpler kendisi ile ilgileniyor. Bu normal bir durum. Biz Deniz Türüç'e transfer olmak isteyip istemediğini sorduğumuzda 'Ben zaten büyük bir kulüpte oynuyorum' cevabını veriyor. Kendisi ile bizim bağımız çok farklı. Bu tip transferlerde profesyonel kurallar bellidir" ifadesinde bulundu. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 02:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER