Deniz Türüç transferi iptal oldu!

Kayserisporlu Deniz Türüç'ün yeni durağı belli oldu.

Deniz Türüç transferi iptal oldu!

Galatasaray ile Fenerbahçe, Vedat Muriç'in ardından Deniz Türüç için de karşı karşıya gelmişti. Kayserispor, Cim Bom'la anlaştı. Deniz, Aslan'la masaya oturdu. Ancak Galatasaray Yönetimi, 1.8 milyon Euro talep eden milli yıldıza senelik 1.2 milyon Euro maaş teklif etti. Deniz, "Ben o parayı Kayserispor'dan da kazanıyorum" deyip görüşmeden çekildi. Bunun üzerine Galatasaray, Emre Mor'u kiraladı.

ERSUN YANAL ÇOK İSTEDİ

Bu süreçte Sarı-Lacivertliler ise beklemeye çekildi. Ancak Audi Cup'ta 6-1'lik Bayern hezimeti yaşanınca, Fenerbahçe yeniden harekete geçti. Ersun Yanal'ın çok istediği Deniz Türüç'ün menaceri Buğra Coşkun, Damien Comolli ile masaya oturdu. Comolli, Coşkun ile yaptığı görüşmede 1.6 milyon Euro'dan yukarı çıkmayacaklarını belirtti. Taraflar bu rakam üzerinden anlaştı.

AYNI TEKLİF GİDECEK

Münih'teki görüşmenin ardından Deniz Türüç, rotasını Fenerbahçe'ye çevirmiş oldu. Sarı-Lacivertliler, Galatasaray'ın 3 milyon Euro artı bir oyuncu teklifini kabul eden Kayserispor'a aynı öneriyi yaparak bu transferi resmen bitirecek. (Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER