"Deniz Türüç'ü değil onu alalım!.."

Fatih Terim’in orta sahaya mutlaka sol ayaklı bir transfer istemesi üzerine harekete geçen Galatasaray yönetimi, Deniz Türüç ve Emre Mor’u gündemine almıştı. Deniz Türüç transferinde bir kez daha Fenerbahçe’yle karşı karşıya gelen Cimbom, Kayserispor’un yıldızından vazgeçip rotayı Emre Mor’a kırdı.

"Deniz Türüç'ü değil onu alalım!.."

TM Dijital Haber Merkezi'nde yer alan habere göre; takımda mutlaka sol ayaklı bir orta saha oyuncusu görmek isteyen Fatih Terim, yönetime 3 isim vermiş listede yazılan üç futbolcudan biri olan Yusuf Erdoğan’ın resmi sözleşmeye imza atmadan Galatasaray forması giymesi sayıyı ikiye düşürmüştü.

DENİZ TÜRÜÇ İÇİN GALATASARAY VE FENERBAHÇE KARŞI KARŞIYA GETİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Yüksek bonservis bedeli ödemeden, hatta mümkünse bonservisi elinde olan ters ayaklı bir oyuncu arayan Galatasaray yönetimi Emre Mor ile Deniz Türüç arasında gidip gelirken, iki yıldızın transfer ihtimalinin yüzde 50-50 olması taraftarları da bir hayli meraklandırdı. Emre Akbaba’nın ağır sakatlığı, Sinan Gümüş’ün ayrılmasıyla sol ayaklı bir orta saha isteyen Terim’in Mor ya da Türüç dediği öğrenilirken, Abdürrahim Albayrak’ın Emre’de menajerlik sorunlarından dolayı beklemeye geçtiği, Deniz’de ise Kayserispor’un transfere dahil etmek istediği Fenerbahçe faktörü sebebiyle çok istekli görünmediği ifade edildi.

GALATASARAY, DENİZ TÜRÜÇ'Ü EMRE MOR'LA YEDEKLEDİ

Deniz Türüç için Fenerbahçe ile karşı karşıya getirilip, oyuncuyu daha yüksek bir bonservis bedeliyle Galatasaray’a satmak isteyen Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in hamlesine kayıtsız kalan sarı kırmızılı yönetimin ezeli rakibiyle kapışmayacağı vurgulanırken, Abdurrahim Albayrak’ın ‘Vedat Muric’te olan çekişmenin’ yaşanmaması için şimdilik Deniz Türüç transferini askıya aldığı anlaşıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER