Dev takasa Fatih Terim engeli!

Pepe'nin gidişinin ardından stopere takviye yapmayı planlayan Siyah-Beyazlı yönetim, Galatasaray'da disiplinsiz hareketleri nedeniyle teknik direktör Fatih Terim'in 'Kendine kulüp bul' dediği Serdar Aziz için düğmeye bastı.

Dev takasa Fatih Terim engeli!

Galatasaray'ın en az 4 milyon Euro bonservis bedeli istemesi beklenen Serdar için Galatasaray'ı ikna edecek bir teklif sunmaya hazırlanan Beşiktaş'ta asbaşkan ve aynı zamanda transfer komitesi başkanı Umut Güner, transferi bitirmek için harekete geçti.

ŞENOL GÜNEŞ ESKİ ÖĞRENCİSİNE ONAY VERDİ

Teknik Direktör Şenol Güneş ile yapılacak transferlerle ilgili toplantı gerçekleştiren Güner, Güneş'e Serdar ile yeniden çalışıp çalışmayacağını sordu.

Güneş Gazetesi'nde yer alan haberde; Tecrübeli çalıştırıcı da Bursaspor'dan eski öğrencisine olan 28 yaşındaki stopere kefil oldu.

Umut Güner, daha sonra Galatasaray ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak ile telefonla temasa geçti ve milli stoperin durumunu sordu. Albayrak, Serdar için son kararın daha verilmediğini Umut Güner'e iletti.

FATİH TERİM SICAK BAKMIYOR

Siyah - Beyazlı yönetici, adı Galatasaray ile de anılan Tolgay Arslan takasını önerdi. Gelen teklifi değerlendireceklerini belirten Albayrak, transferde son sözün Fatih Terim'de olduğunu Güner'e söyledi.

Siyah-Beyazlı yönetim beklemeye geçerken, oyuncunun menajeri Haluk Canatar ile de temasa geçti. Galatasaray cephesinden gelen bilgilere göre de Terim, Tolgay'a sıcak bakmıyor.  (Fotomaç)


 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 21:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER