Diagne, Arabistan’a doğru! Menajeri İstanbul’a çağırıldı; 13 Milyon Euro'ya…

Galatasaray'da Diagne için sular durulmuyor. Sarı-kırmızılı kulüpte gözden çıkarılan Senegalli oyuncu için Suudi Arabistan kulübü 8 milyon Euro teklif sundu. Ancak 13 milyon Euro talep eden Galatasaray yönetimi golcü oyuncunun menajerini İstanbul'a davet etti.

Diagne, Arabistan’a doğru! Menajeri İstanbul’a çağırıldı; 13 Milyon Euro'ya…

Galatasaray'da gözden çıkarılan Diagne için Suudi Arabistan kulübü 8 milyon Euro önerdi. 13 milyon Euro talep eden sarı-kırmızılı kulüp yönetimi Mbaye Diagne'nin menajerini İstanbul'a davet etti.

İşte detaylar…

8 MİLYON EURO AZ BULUNDU

Ancak Galatasaray Yönetimi'nin 8 milyon Euro'luk teklifi çok az bulduğu ve Diagne'yi 13 milyon Euro'dan aşağı bir rakamı satmayı düşünmediği öğrenildi. Bu durum Suudi Arabistan kulübüne bildirildi.

DIAGNE MENAJERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı ve 30 golle gol kralı olan Diagne, menajerini değiştirdi. Senegalli futbolcu bundan böyle Gomis'in de menajerliğini yapan Etienne Mendy ile anlaştı.

MENDY İSTANBUL'A ÇAĞRILDI

Sarı-kırmızılı yönetimin menajer Etienne Mendy'i İstanbul'a çağırdığı öğrenildi. Senegalli futbolcu için13 milyon Euro'dan aşağı bir rakamın asla kabul edilemeyeceği menajere bildirilecek. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 02:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER