Diagne kendine geldi! ''Beni asıl şimdi görün!''

Taraftarla arasında çok güzel bir bağ oluşan Senegalli yıldız, "Attığım gol büyük moral oldu. Bundan sonra herkes gerçek Diagne'yi seyredecek" diye konuştu..

Diagne kendine geldi! ''Beni asıl şimdi görün!''

Antalya maçında 1 gol ve 1 asistlik performans gösteren Diagne'nin yüzü güldü. Çok ağır eleştirilen alan Senegalli yıldız, taraftarın da büyük desteğiyle adeta yeniden doğdu.

KÖTÜ GÜNLER BİTTİ

Tribünlerle arasında çok güzel bir bağ oluşan Senegalli yıldızın özgüveni de yerine geldi. Kötü günlerin geride kaldığına inanan Diagne'nin "Attığım gol büyük moral oldu. Bundan sonra herkes gerçek Diagne'yi seyredecek" dediği öğrenildi..

Mbaye Diagne, devre arasında katıldığı Galatasaray'da 6 maçta takımına 2 gol ve 1 asist yaptı. Devre arasında büyük umutlarla alınan ama istenen performansı sergileyemediği için eleştirilen Senegalli forvetin üzerindeki baskıyı atması için el ele veren tüm takım da bu konuyla ilgili kenetlendi.

Sarı-kırmızılılarda teknik kadro da hafta boyunca Diagne'nin performansını yukarılara çekmek için çalışmalar yaptı. Kanat oyuncuları ile bu noktada özel antrenmanlar gerçekleştirildi ve Diagne'ye istediği pozisyonların hazırlanmasının önemi anlatıldı. Senegalli golcüye de takım arkadaşları ile daha çok vakit geçirmesi ve onlarla daha çok paylaşımda bulunması söylendi. (Takvim)

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 03:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER