Diagne piyangosu! 25 milyon Euro'nun hepsini istiyorlar...

Suudi Arabistan'da şampiyon olmak isteyen Shabbab Riyad'ın Galatasaraylı Mbaye Diagne'ye talip olduğu öğrenildi. Galatasaray'ın sadece forvet transferi için 25 milyon Euro bütçe ayıran Shabbab Riyad'dan bu paranın hepsini talep ettiği kaydedildi.

Diagne piyangosu! 25 milyon Euro'nun hepsini istiyorlar...

Galatasaray’ın başına Mbaye Diagne için adeta talih kuşu kondu...

 Suudi Prensi Khaled ibn Sultan ibn Abdul Aziz’in onursal başkanı olduğu Shabbab Riyad’ın şampiyon olması için ağırlığını koyduğu bildirildi. Bizzat kulübün başına geçmesi için ricacı olduğu Khaled Al-Baltan’dan transferde şampiyonluk getirecek oyuncuları transfer etmesini istedi.

Al Baltan’ın ciddi bir transfer bütçesi hazırladığı bu yüzden Marius Sumudica’nın kovulduğu bildirildi. Al Baltan’ın sadece forvet transferi için 25 milyon Euro harcamaya hazır olduğu listedeki isimlerden birisinin de Türkiye Ligi gol kralı Mbaye Diagne olduğu iddia edildi.

Galatasaray’la görüşmelerin devam ettiği, Türk ekibinin Senegalli golcüsü için çok istekli olan Shabab’dan 25 milyon Euro’luk forvet bütçesinin tamamını almaya çalıştığı belirtildi.

Ayrıca Türkiye’den gelen oyuncuların Suudi Arabistan’da başarılı olmalarının da Diagne’nin ilk sıraya koyulmasında etkili olduğu belirtidi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 03:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER