Domenec Torrent'ten flaş teşhis! ''Bu takım yatmış''

Galatasaray'da teknik direktör Domenec Torrent, yöneticilerle yaptığı sohbette takımın fiziksel olarak çok kötü durumda olduğunu belirtti.

Domenec Torrent'ten flaş teşhis! ''Bu takım yatmış''

Galatasaray’da teknik direktör Domenec Torrent, yöneticilerle yaptığı sohbette takımın fiziksel olarak çok kötü durumda olduğunu belirtti. (Milliyet/Nevzat Dindar)

"BU TAKIM YATMIŞ"

Fatih Terim dönemini eleştiren İspanyol teknik adamın, “Hatay maçında bunu gördük. Bu takım yatmış. Fiziksel olarak hiç iyi durumda değiller. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bazı çalışmalar gerçekleştireceğiz. Önümüzde kritik maçlar var. Kasımpaşa ve Trabzon maçlarından sonra verilecek arada taktiksel çalışmaların yanında fiziksel sorunu da ortadan kaldırmak için çalışacağız” dediği öğrenildi.

Önlem Botanika: 5 Botanik Özlü Bebek Bezi!Önlem Bebek Bezi

Dev balina dalgıcın yanından ayrılmadı. Dalgıç bunun arkasında korkunç bir neden keşfettiTrendscatchers

FİZİKSEL PROBLEM VAR

Fatih Terim’in ekibinde yer alan ABD’li kondisyoner Scott Piri ile devam etmeme kararı alan ve performans ekibini de tamamen değiştirmek isteyen Torrent’in, özellikle takımın 60. dakikadan sonra yaşadığı fiziksel problem üzerinde durduğu dile getirildi.

ANLAM VEREMEDİ

Takımın genç olmasına rağmen fiziksel olarak bu seviyede olmasına anlam veremeyen Torrent’in, antrenman sürelerini uzun tutup bazı günler çift antrenman yaptıracağı belirtildi. (Milliyet)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Can Ali
Can Ali - 6 ay Önce

Zaten oyuncular genç bunlar koşar diye yatıldı. O meşhur bir futbolcu ona birşey öğretmeye gerek yok diye sallandı bu takım. Ama en iyi oyuncunun bile eksiği vardır bu göz ardı edildi. Genç bunlar koşar deniyor
Ama olmuyor. Bence 2 değil 3 antreman yapmalılar. Daha sahayı baştan başa koşarak karşı sahaya giden bir GS futbolcusu görmedim. Bu büyük aksaklık. Bence oyunculardan her geri pas yapana ve ileri gitmekten imtina eden futbolcuyu 1000 dolar ceza verilmeli her geri oyununda. Oyunu kazanalım diye oyuncular toplanıp maçı kazanalım diye bir söz verdiklerini gördükmü. Hayır. Niye dersenis dersini çalışmıyor bunlar. Daha söylenecek çok şey var ama telefonla yazamıyorsun. Galataray yöneticileri başta Fatih hoca taraftar istiklerine kapalı. Taraftardan gelen isteklere kulakları kapalı. Geçen sene Fatin terime bir not gödermeye çalıştım. Sekreteri bile niye arıyorsun diye soruyor. Bi küfretmediği kalıyor. Kardeşim nasıl yardımcı olabilirim diye sormuyor. Bu zihniyetle olmaz. Terimin gidişinden üzülmedim. Bir klasik ama bunu kullanamadı. Aslında biz milli teknik adam istiyoruz. Ama adam bu ustünlüğünü kullanamadı. Şimdi gelen gideni aratıyor. Taraftarına küsmeyen ona fikren de kapılarını açan takımlar kazanıyor dikkat edin. Hep Türk antrönörler başarılı görüyoruz. Fatih terim de başarılı olmalıydı ama ben üstünüm kompleksine yenildi. Taraftarı dinlemezsen böyle olur. Sonumuz duaya kaldı ama duayla olmuyor. Çalışacaksın kardeşim.

SIRADAKİ HABER