Dün akşam Romanya'da maç izliyordu... Lucescu için flaş iddia!

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu için, maç izlemek için gittiği ülkesi Romanya'dan sürpriz bir iddia geldi.

Dün akşam Romanya'da maç izliyordu... Lucescu için flaş iddia!

Romanya basınından flaş bir iddia geldi! A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun alınan kötü sonuçların ardından bu görevinden ayrılacağı ve Romanya'ya döneceği iddia edildi.

ROMANYA'YA DANIŞMAN MI OLACAK?

Prosport'un haberine göre Türkiye ile aldığı kötü sonuçların ardından Mircea Lucescu ile yolların ayrılacağı belirtildi. Haberde, Lucescu'nun Türkiye'den ayrılarak teknik adamlık görevini bırakacağı ve Romanya Futbol Federasyonu'na danışman olacağı iddia edildi.

DERBİ SIRASINDA ROMANYA'DA MAÇ İZLİYORDU

Romanya'dan gelen bu iddiayı destekleyen gelişme ise, Türkiye'de Kasımpaşa-Yeni Malatyaspor, Akhisarspor-Bursaspor ve Trabzonspor-Fenerbahçe maçlarının olduğu gün Lucescu'nun ülkesi Romanya'da olması ve CSMS Iaşi-Steaua Bükreş ve Voluntari-Viitorul maçlarını izlemesi oldu.

CIPRIAN MARICA: TORUN SEVECEK YAŞTA

Öte yandan eski Romen futbolcu Ciprian Marica, Lucescu'nun Romanya'ya döneceği iddialarını değerlendirdi. Marica, Lucescu'nun teknik adamlığı bırakamayacağını söylerken, "Lucescu artık dinleneceği ve torunlarını seveceği bir yaşta. Ama tanıdığım kadarıyla bunu yapmaz." dedi.

LUCESCU'NUN MİLLİ TAKIM KARNESİ

Türkiye - Ukrayna: 0-0
Türkiye - İsveç: 0-1
Rusya - Türkiye: 2-0
Türkiye - Bosna Hersek: 0-0
İsveç - Türkiye: 2-3
Türkiye - Rusya: 1-2
Rusya - Türkiye: 1-1
Tunus - Türkiye: 2-2
Türkiye - İran: 2-1
Karadağ - Türkiye: 2-2
Türkiye - İrlanda: 1-0
Türkiye - Arnavutluk: 2-3
Romanya - Türkiye: 2-0
Finlandiya - Türkiye: 2-2
Türkiye - İzlanda: 0-3
Türkiye - Hırvatistan: 1-0
Ukrayna - Türkiye: 2-0

(Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER