Dursun Özbek kovmuştu! Campos'tan Galatasaray'a altın tepside transfer...

Fransa Ligi (Ligue 1) takımlarından Paris Saint Germain'de gözler ayrılacak futbolculara çevrildi. Fransız ekibinde ayrılması beklenen futbolcuların listesi 10 kişiyi içeriyor. PSG'nin bu listesinde Galatasaray'ın ilgilendiği futbolcular da bulunuyor

Dursun Özbek kovmuştu! Campos'tan Galatasaray'a altın tepside transfer...

Fransa Ligi (Ligue 1) takımlarından Paris Saint Germain'de gözler ayrılacak futbolculara çevrildi. Fransız ekibinde ayrılması beklenen futbolcuların listesi 10 kişiyi içeriyor. PSG'nin bu listesinde Galatasaray'ın ilgilendiği futbolcular da bulunuyor.

Listede, Galatasaray'ın da ilgilendiği Idrissa Gana Gueye ile birlikte Thilo Kehrer, Abdou Diallo, Sergio Rico, ve Arnaud Kalimuendo gibi uluslararası alanda tanınmış ve önemli değere sahip olabilecek oyuncular da yer alıyor.

İKİ PROBLEM PSG'Yİ BEKLİYOR

Fransız devinin yaşadığı en büyük iki problem de gün yüzüne çıktı. Birincisi; oyuncuların yüksek maliyetlerinin potansiyel taliplilerin işini zorlaştırması. İkinci ise Leandro Paredes, Mauro Icardi ve Ander Herrera gibi oyuncuların Paris'te kalma isteği.

NEYMAR AYRILIYOR MU?

Bu arada dünyaca ünlü yıldız Neymar'ın da PSG'den ayrılma olasılığı konuşuluyor. Geride bıraktığımız gün RMC Sport, Neymar'ın bu yaz döneminde Fransız devinden ayrılma ihtimalinin olduğunu duyurdu. Dolayısla süper yıldızın geleceğiyle ilgili soru işaretleri sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2022, 23:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER