Efsane isimden West Bromwich'e Diagne mesajı!

West Bromwich'in efsane golcülerinden Kevin Phillips, Galatasaray'dan kiraladıkları Mbaye Diagne'nin 5 maçlık performansını değerlendirdi ve "Bonservisi kesinlikle alınmalı" ifadesini kullandı.

Efsane isimden West Bromwich'e Diagne mesajı!

İşte Phillips'in sözleri...

"GÜÇLÜ YANLARI ÇIKARILMALI"

"Diagne şu ana kadar gördüklerimizle her şeyi aydınlatmadı ancak iyi bir oyuncu olduğu görülüyor. Böyle bir oyuncun olduğunda, onun güçlü yanlarını öne çıkarma üzerine bir oyun kurgulaman gerekiyor."

"DÜŞSELER BİLE ALMALARI LAZIM"

"İyi bir iş çıkardı ve bence gelişmeye devam ediyor. Ligde tutmak için yeterli olabilecek mi? Sanmıyorum ancak düşseler bile, tekrar geri çıkmalarını sağlaması için onu takımda tutmaları gerekiyor. Championship'te gerçekten çok faydalı bir transfer olacaktır. Ondan pozitif sinyaller aldım, goller de ona yardımcı olacaktır."

"ÜZERİNE OYUN KURULABİLİR"

"Diagne'nin elinde birçok silah var. Manchester United'a karşı çok güzel bir gol attı ve Tottenham karşısında da iptal edilen golleri gördük. Güçlü, kuvvetli bir oyuncu olduğu göze çarpıyor, üzerine oyun kurabilirsiniz. Topu tutuyor, dünyadaki en hızlı oyuncu olmayabilir ancak mücadele veriyor."

DIAGNE'NIN SATIN ALMA OPSİYONU

Mbaye Diagne, West Bromwich'te görev aldığı 5 maçta 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Diagne'nin satın alma opsiyonunun da 5 milyon euro olduğu belirtiliyor.(Sporx)

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER