"Eğer maç berabere bitmez, kaybeden olursa..."

beIN Sports Yorumcusu Önder Özen, Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak olan dev derbi öncesi iki takımın son durumlarını "beIN Santra" programında değerlendirdi.

"Eğer maç berabere bitmez, kaybeden olursa..."

İşte Önder Özen'in değerlendirmelerinden öne çıkanlar:

“MAÇI KAYBEDEN SEZONU KAYBEDER”

“Her iki takım açısından da zorlu bir dönemdeki buluşma olacak. Beşiktaş’ın çok az dinlenme şansı var. İki maç arasının kısa olduğu periyotlarda tıbbi olarak engel kalmaz. Kanda yorgunluk maddesi uzaklaştırılabilir ama yorgunluğunda tamamen geçtiği anlamına gelmez. Adelede yaratılan hassasiyet olacaktır. Beşiktaş bunun sıkıntısını yaşayacaktır kesinlikle”

"GALATASARAY ÇOK DAHA SIKINTILI BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR"

“Beşiktaş’ta da eksikler var. Galatasaray çok daha sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Hem arka arkaya aldığı kötü sonuçlar var. Ligde ve Avrupa’da işler yolunda gitmiyor. Kadroda da çok sayıda eksik var. Kulübede göreceği oyuncu yok. Bu arada Fatih hoca da kulübede yok. Yardımcısı Hasan Şaş da yok. Ama bu tip buluşmalar o sıkıntılı büyüklere bir bahar havası getirebilir bir anda”

"DRAMATİK YAPISI SAĞLAM BİR MAÇ İZLEYECEĞİZ"

“Süper bir futbol gösterisi olur mu? Avrupa dönüşü yorgunluklarla olmayacak belki ama dramatik yapısı sağlam bir maç izleyeceğiz. Eğer maç berabere bitmez, kaybeden olursa, sadece maçı değil sezonu da kaybedebilir”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER