"Elde edilen kupaların tebriğini alırken ben 'sizlerin sayesinde' diyorum"

Galatasaray'ın 22. Lig şampiyonluğu 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin düzenlediği etkinlikle kutlandı.

"Elde edilen kupaların tebriğini alırken ben 'sizlerin sayesinde' diyorum"

1905 GSYİAD'ın Levent'teki merkezinde yapılan etkinliğe Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik, Ömer Cansever, Okan Böke ve Erol Özmandıracı, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve dernek üyeleri katıldı.

Etkinlikte Galatasaray'ın lig şampiyonluğu kupası ve 18. kez kazandığı Ziraat Türkiye Kupası da yer aldı.

Dernek üyeleri, Başkan Mustafa Cengiz ile birlikte çifte kupayla hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlikte 22. şampiyonluk pastası da marşlar eşliğinde kesildi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik ve Ömer Cansever, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Mustafa Cengiz’in açıklamaları şu şekilde:

“Galatasaray Yönetici ve İş İnsanları Derneği kurulduğu günden bu yana bütün Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri ve üyeleriyle Galatasaray’a çok büyük destek ve hizmet veriyor. Anlatacak çok şey var. Aynı destekler sevgili İbrahim Başkanımızın zamanında da devam ediyor. Biz bundan gurur duyuyoruz. Çünkü bu camianın gücünü gösterir ve bu onun bir kanıtı olur. Tek tek buradaki değerli arkadaşlarımın verdiği destek bizleri başarıya ulaştırıyor. Elde edilen kupaların tebriğini alırken ben “sizlerin sayesinde” diyorum. Bir sosyal olgu olan Galatasaray Spor Kulübü başarısı tümüyle katılımcı olmaya bağlı. O katılımı sağlayan bu değerli insanların hepsine tekrar tek tek teşekkür ediyorum.”

1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, “Bugünler bizlerin çok mutlu olduğu, güzel, keyifli geçirdiği günler. Bayramı çifte bayram olarak kutladık iki tane kupamızla birlikte. Tüm Galatasaraylılar çok mutlu bir bayram geçirdi. Bu mutluluğu bize yaşatan başta Başkanımız olmak üzere tüm yöneticilerimize, teknik direktörümüz Fatih Terim’e, futbolcularımıza, tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Bize böyle keyifli günler yaşatıyorlar. Onların sayesinde bize kazandırdıkları tertemiz kupalarla çok keyifli anlar geçiriyoruz. Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik ise şöyle konuştu:

“Geçen sene de buradaydık. Yönetime gelip, 3-5 ay sonra şampiyon olmuştuk. Şimdi bu ikinci şampiyonluğumuz ama ilaveten bir de Türkiye Kupası var. Umuyorum bir de Süper Kupa’yı da alacağız. Seneye de burada olacağız.”

Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cansever de “GSYİAD bizi destekleyen en büyük kuruluş. Çok yardımları oluyor özellikle futbola ve basketbola. Tabii çok mutluyuz bize karşı gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı. Tabii şampiyonluklar bitmez. Daha bu kupa diğer taraftar derneklerine de taşınacak. GSYİAD’a sonsuz teşekkürler. Çok zor zamanlarımızda çok büyük yardımlarını gördük. İnşallah bundan sonra da göreceğiz. 23. şampiyonluğun da çok yakın olduğunu düşünerek yardımlarını bekliyoruz.” şeklinde konuştu. (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER