Erden Timur yayıncı kuruluşa çıkarma yaptı! Raconu kesti...

Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur, yayıncı kuruluş Bein Sports'a giderek bir toplantı yaptı. Timur, "Size hakkımızı yedirmeyiz" dedi.

Erden Timur yayıncı kuruluşa çıkarma yaptı! Raconu kesti...

Haber Global'den gazeteci Sercan Hamzaoğlu, çarpıcı bir iddia ortaya attı. Hamzaoğlu'nun verdiği bilgiye göre Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur, yayıncı kuruluş Bein Sports'a gitti.

Yayıncı kuruluş yönetimi ile bir araya gelen Sarı-Kırmızılı yönetici, pozisyonlarının diğer takımlara göre daha az gösterildiğini savundu.

"Erden Timur, elinde belgeler, kasetler, CD'ler ile yayıncı kuruluşa gidiyor"

YouTube'da Kontra kanalına konuşan Sercan Hamzaoğlu, "Perşembe günü bir istihbarat aldım. Sayın Erden Timur yayıncı kuruluşa gidiyor. Elinde birtakım belgeler, kasetler, cd'ler. Oranın yönetimiyle oturuyor" ifadelerini kullandı.

"Tabiri caizse racon kesiyor"

Sözlerine devam eden Hamzaoğlu, "Erden Timur, 'siz bizim pozisyonlarımızı doğru göstermiyorusunuz, doğru yorumlar yapmıyorusunuz, siz bizim hakkımızı yiyorsunuz, size hakkımızı yedirmeyiz, biz Galatasaray Kulübü'yüz.' diyor. Tabiri caizse aslında racon kesiyor" şeklinde konuştu.

"Timur, 'Yarından sonra yayıncı kuruluş da haddini bilecek' diyor"

Sercan Hamzaoğlu, "Erden Timur hoş olmayan bir toplantı yapıyor ve oradan ayrılıyor. Yakın çevresine 'ben gittim, yayıncı kuruluşa da hakkımızı savundum, TFF'ye de hakkımızı savundum. Galatasaray lider... Yarından sonra yayıncı kuruluş da haddini bilecek' gibi şeyler söylüyor" açıklamasını yaptı. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2022, 00:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER