Eren Derdiyok geldi, onlar gelmedi! Terim'i yalnız bıraktılar...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in vefat eden babası Talat Terim, Adana'da son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye futbol dünyasının birçok önemli ismi katıldı.

Eren Derdiyok geldi, onlar gelmedi! Terim'i yalnız bıraktılar...

Galatasaray Futbol Takımı da Fatih Terim’i bu zor gününde yalnız bırakmadı.    Sarı-Kırmızılı oyuncular, teknik heyet ve yöneticiler Galatasaray takım uçağı ile Adana’ya gelerek cenazeye katıldı. 

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Eren Derdiyok da takımla beraber cenazeye geldi.

Cenazeye katılması beklenen fakat katılmayan bazı isimler ise Terim'i bu zor gününde yalnız bıraktı.

Fatih Terim’in Milli Takım Teknik Direktörü olduğu dönemde sorun yaşadığı Arda Turan ve Burak Yılmaz, başsağlığı mesajı yayınlamadı ve cenazeye katılmadı. 

Özellikle EURO 2016'da prim dağıtımı konusuyla başlayan tartışma sonunda Fatih Terim ve Milli Takım'dan bazı öğrencilerinin arası ciddi şekilde açılmıştı.  Başını Arda Turan'ın çektiği, Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ın da içinde bulunduğu futbolcularla Fatih Terim büyük sorunlar yaşamıştı.

Kadro dışı kalan Eren Derdiyok'un cenazeye gelmesi, takımdan gönderilen Serdar Aziz'in taziye mesajı yayınlaması, cenazeye gelmeyen isimlere olan tepkileri çoğalttı. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 06:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER