Erman Toroğlu'ndan olay sözler! "Konuşursam ortalık yangın yerine döner"

Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, futbol gündemindeki konuları A Spor'da değerlendirdi.

Erman Toroğlu'ndan olay sözler! "Konuşursam ortalık yangın yerine döner"

Toroğlu'un hedefindeki asıl konular ise Andorra'yı son dakikalarda gelen golle 1-0 mağlup eden A Milli Takım ve ay yıldızlı ekibimizin işleyişiyle ilgiliydi... Ünlü yorumcu, Şenol Güneş, Fatih Terim, Nihat Özdemir isimlerinden bahsettiği konuda ise "Bak ben isim vermiyorum. Verirsem ortalık yangın yerine döner" ifadelerini kullandı.

İşte Erman Toroğlu'nun ses getirecek o sözlerinden öne çıkanlar...

"KURTARAMAZDIK, İŞ BİTERDİ"

"Milli Takım'da yabancı oyuncu yok, değil mi? Türk ırkı. Kulüp takımlarına baktığımız zaman enteresan işler yapıyoruz. Andorra maçında berabere kalsaydık soğuk su içecektik. Kurtaramazdık, biterdi iş."

"REZİLLERİ OYNADIK"

"Andorra'nın bizim sahaya gelecek hali yok. Mücadele etmedik. Fransa'yı yendik ama Andorra maçında rezilleri oynadık. Zor bir maça çıkacağız. Biz sıkıştığımız zaman iyi işler yapıyoruz. Tahmin edilmeyecek şeyleri yapıyoruz. Rahat şeyler bize göre değil."

"BÖYLE BAŞARILI OLUNUYOR"

"Kulüpte iyi oynamayan oyuncu, Milli Takım'da verimli oluyorsa onu takıma çağırırsın. Böyle başarılı olunuyor. Bunu en çok Fatih Terim yapıyor."

"MUTLAKA KAZANMAK ZORUNDASIN"

"Maç 0-0 bitse ne olacaktı? Moldova maçından mutlaka galibiyet almak zorundasın. İzlanda çok ciddi oynuyor. Bizim gibi değiller."

FEDERASYON KONUSU...

"Disiplin Kurulu Başkanı ile Tahkim Kurulu Başkanı beraber kitap yazmışlar. Bu işin ileride baya patlayacağını söyledim. 'Başınız ağrır' dedim. 3'üncü haftada da patladı mevzu zaten."

"HİÇBİRİ TESADÜF DEĞİL"

"Benim elimde listeler var. Yalnız başkan değil, kimlerin 50-60 taklalar attıklarını biliyorum. Birilerinin de istemediklerini biliyorum. Bildiğim işlerden bahsediyorum. Tesadüf değil bunlar."

"ORTALIK YANGIN YERİNE DÖNER"

"Kurullar daha açıklanmış ve dakika 1 gol 1. Bak ben isim vermiyorum. İkisi de önemli adam. Bir gün söylerim isimlerini. Arkadaşlar ortalık yangın yerine döner, altından kalkamazsınız. Federasyona kayyum bile gelebilir."

"TFF BATAKLIĞA SU BASIYOR"

"Şenol Güneş, 'Biz bataklıkla uğraşıyoruz' diyor. Bataklığı kurutmamız lazım değil mi? Bataklığa suyu basan TFF ve Disiplin Kurulu. Ben TFF deyince başkandan bilirim."

"NİHAT ÖZDEMİR BU İŞİ ZOR GÖTÜRÜR"

"Fatih'e 10 maç ceza da verirsin, konu bu değil ama herkese eşit davranırsın. Nihat Özdemir bu Tahkim Kurulu ve PFDK ile işini zor götürür."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER