Erman Toroğlu'ndan MHK'ye sert tepki! ''Kime şirin gözükmeye çalışıyorsunuz?''

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin hakemi Ali Palabıyık ve Merkez Hakem Kurulu'na yönelik sert eleştirilerini sürdürdü.

Erman Toroğlu'ndan MHK'ye sert tepki! ''Kime şirin gözükmeye çalışıyorsunuz?''

Maçın hakemi Ali Palabıyık ve VAR sistemiyle ilgili de konuşan Erman Toroğlu, A Spor'daki Takım Oyunu'nda Palabıyık'a ilk kez iki takım arasındaki derbiye atayan Merkez Hakem Kurulu'nu da bombardımana tuttu.

İşte Erman Toroğlu'nun yorumlarından öne çıkanlar:

''Komite, kime şirin gözükmeye çalışıyorsunuz?''

"Hayatında Fenerbahçe - Galatasaray maçı yönetmemiş Ali Palabıyık’ı, bulunmaz Hint kumaşı gibi bu maça veriyorsunuz. Komite, kime şirin gözükmeye çalışıyorsunuz? Oraya vaatler ile geldiniz. Cüneyt Çakır’ı atasaydınız hiçbirimiz ağzımızı açamazdık.

Bir takım aleyhine 4 tane 5 tane basma olur mu? Ali Palabıyık ve bu tayini yapanlardan midem bulandı. Bunu kolay kolay söylemem. Bu iş değil. Hayatında ilk defa Fenerbahçe - Galatasaray maçını nasıl verirsin? Ver Cüneyt Çakır’ı kurtul.

UEFA, ne olur ne olmaz bir karambole gidip Barcelona, Bayern Münih elenir diye, onlar bana lazım diyerek sonra dedi. Bizde sıcak topa, soğuk topa gerek yok. Ver Ali Palabıyık’ı, sıcak soğuk yapsın.

'Konyaspor - Galatasaray maçında...''

Konyaspor - Galatasaray maçında Serdar Aziz, rakibine dokunmadan topu alıyor. Hakem Hüseyin Göçek penaltı verecekken yan hakem pozisyon çok temiz diyor. Bunu demesine rağmen Göçek penaltı veriyor. VAR ile bir şey konuştular ama gitmedi. Benim yardımcım ikaz ediyorsa, ben onu sallarım.

Bu durum vahim. Abdürrahim Albayrak’ın dediği gibi bir şey varsa çıksınlar, federasyondan araştırılsın. Ben o kayıtların elinde olacağını zannetmiyorum."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER