Eski hocasından Mehmet Topal ve Galatasaray sözleri!

Fenerbahçe ile yolları ayrılan tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Topal'ın kariyerine nasıl bir yön vereceği merak konusu oldu.

Eski hocasından Mehmet Topal ve Galatasaray sözleri!

Futbolcunun adı Galatasaray ile transfer döneminde anıldı. Ancak; sarı-kırmızılılardan bu konuya ilişkin somut bir açıklama gelmedi.

Cevat Güler'den Mehmet Topal yorumu

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Cevat Güler, öğrencisinin sarı-kırmızılı takıma geri dönmesi konusunda değerlendirmelerde bulundu. Güler, Topal'ın halen büyük takımda forma giyebilecek potansiyelde olduğunu ifade etti.

Radyospor'da Gün Ortası programında Emrah Karalinç'in canlı yayında sorularını yanıtlayan Cevat Güler, Topal'ın ihtiyaç halinde stoperde de oynayabildiğinin altını çizdi.

"Mehmet Topal halen iş yapacak düzeyde"

Cevat Güler, "Mehmet Topal'ın mı Galatasaray'a, Galatasaray'ın mı Mehmet Topal'a ihtiyacı var şeklindeki sorunuzu yanıtlayayım. Mehmet Topal'ın 'Galatasaray'a ihtiyacı yok' diyemem. Sıkıştığınızda stoperde de oynatabilirsiniz. Çanakkale'den geldiğinde Galatasaray'a birlikte çalışmıştık. Aradan 11 yıl geçti. Şampiyon olduğumuzda o dönem takıma çok ciddi katkıları olmuştu. Mehmet halen iş yapabilecek potansiyelde" ifadelerini kullandı.  (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER