Eşref Hamamcıoğlu, 4 büyük takımın Divan Başkanlarını ağırladı!

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'un divan kurulu başkanlarını ağırladı.

Eşref Hamamcıoğlu, 4 büyük takımın Divan Başkanlarını ağırladı!

Galatasaray Spor Kulübü Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun ev sahipliğinde Galatasaray Binicilik Şubesi Nevzat Özgörkey Tesisleri’nde düzenlenen Divan Kurulu Başkanları Yemeği’nde, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk ve Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç bir araya geldi.

Düzenlenen yemekten önce Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

Eşref Hamamcıoğlu şunları söyledi:

“Geleneksel Divan Başkanları Toplantımızın ev sahipliğini bu sefer Galatasaray Spor Kulübü olarak biz yapıyoruz. Ben ve değerli çalışma arkadaşlarımla birlikte Beşiktaş Divan Başkanı, Fenerbahçe Divan Başkanı ile Bursaspor Divan Başkanı’nı ve ekiplerini ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Kendilerine bu davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyoruz. Bu anı hoşça paylaşacağımızı umuyoruz. 

Divan Başkanları Toplantımızı genişletmemizin temel kriteri, Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış takımların Divan Başkanları’nı davet ettik. Değerli Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen Beyefendi’yi ben üç hafta önce davet ettim. Kendisi iki hafta önce işlerinin yoğunluğundan dolayı katılamayacağını iletti. Bizi Trabzon’da ağırlamaktan memnuniyet duyacağını da ifade etti. Kendisi ağır ceza avukatı olduğu için gün boyu duruşmaları oluyor. O yüzden bugün aramızda değil. Bu vesileyle kendisine burada bulunan diğer Divan Başkanlarımızın adına da selam ve sevgilerimizi de iletmek isterim. 

Bizim gündemimiz sadece futbol değil, spor kulüplerinin gündemidir. Masadaki sohbetimiz sırasında konu açılırsa bu konu üzerine de tabii ki fikir alışverişinde bulunacağız. Bizim belirli bir gündemimiz yok ancak gerek spor kamuoyuna gerek kendi camialarımıza uygun mesajları vererek hem kaliteyi arttırmak hem de verilecek kurumsal mesajların içeriklerinin hepimizin menfaatine olmasını sürdürülebilir şekilde sağlamak olacaktır.”  (Galatasaray.org)


 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 02:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER