Eşref Hamamcıoğlu'ndan dünyaca ünlü hoca hamlesi! Ünal Aysal detayı...

Galatasaray'da Domenec Torrent'in geleceği merak konusu olurken sürpriz bir isim ortaya atıldı.

Eşref Hamamcıoğlu'ndan dünyaca ünlü hoca hamlesi! Ünal Aysal detayı...

Okan Buruk'un Galatasaray'ın başına geçeceği haberleri gündemdeki yerini korurken flaş bir iddia ortaya atıldı. İki başkan adayının da Okan Buruk'la görüşeceği iddia ediliyordu ancak Eşref Hamamcıoğlu cephesinden sürpriz bir hamle geldi.

OKAN BURUK GALATASARAY'I BEKLİYOR

Katıldığı her platformda Galatasaray teknik direktörlüğü için hazır olduğunu belirten Okan Buruk, teklif gelmesi halinde kayıtsız şartsız bunu kabul edeceğini belirtmişti. Fatih Terim'in ayrılığı sonrası da Sarı-Kırmızılıların gündemine gelen Okan Buruk, Burak Elmas'tan ret yemişti.

İKİ BAŞKAN ADAYININ DA GÜNDEMİNDE

Galatasaray hayali için pusuda bekleyen Okan Buruk sabırsızlıkla başkanlık seçimini beklerken, hem Dursun Özbek hem de Eşref Hamamcıoğlu'nun, başarılı teknik adamın kapısını çalacağı iddia edilmişti.

OKAN BURUK'U ÜZECEK GELİŞME

Galatasaraylı taraftarların da ilk tercihi konumunda olan Okan Buruk'un, özellikle Dursun Özbek'in seçilmesi halinde en büyük teknik direktör adayı olduğu belirtiliyor. Ancak son yaşanan gelişme Okan Buruk'un canını sıkacak türden.

ÜNAL AYSAL'DAN SÜRPRİZ HAMLE

Ajansspor'un haberine göre Eşref Hamamcıoğlu'nu destekleyen Ünal Aysal, 2013-14 sezonunda birlikte çalıştığı Roberto Mancini ile 3 gün önce görüşme yaptı. Ünal Aysal, Galatasaray'ın yeniden başına geçme noktasında İtalyan teknik direktörden olumlu geri dönüş aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER