Evren Turhan'dan flaş iddia! ''Fatih hoca, o iki oyuncunun satılmasını istiyor!''

Futbol yorumcusu ve Galatasaray'ın eski futbolcularından Evren Turhan, sarı-kırmızılıların transfer gündemine dair çarpıcı bir iddiada bulundu.

Evren Turhan'dan flaş iddia! ''Fatih hoca, o iki oyuncunun satılmasını istiyor!''

Life+ TV'de Galatasaray'a dair değerlendirmelerde bulunan futbol yorumcusu Evren Turhan, sarı-kırmızılılarda Mariano ve Fernando'nun oyuncu satışı konusunda değerlendirilebileceğini belirtti.

İki oyuncunun da sözleşmesinin gelecek sene sona ereceğinin altını çizen Evren Turhan şunları söyledi:

"Bu transfer işine artık Fernando ve Mariano da girdi. Belhanda veya Marcao'ya da teklifler geliyor ama Fatih hoca onları iskeletin içinde tutmak istiyor. Mecbur kalırsa, son anda o oyunculardan bir tanesini verebilir. Ancak Fernando ve Mariano'nun seneye sözleşmesi bitiyor. Bu adamlardan biri 31, diğeri 32-33 yaşında. Böyle bir imkan olursa Fatih hoca, Fernando ve Mariano'nun gitmesine sıcak bakıyor. Oyuncu satışı döneminde Galatasaray, bu iki oyuncuyu kullanacak gibi görünüyor. Bence mantıklı. Çünkü adamlar seneye bedavaya gidecek. En azından şimdi satışta kullanabilirsen, yerine genç oyuncu alma şansın var. Bunu da Fatih hoca kullanmak istiyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde, Fernando ve Mariano'nun gitmesiyle ilgili haberler görebiliriz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER