Falcao'dan dikkat çeken açıklamalar! "Bir kez daha anladım ki..."

Radamel Falcao, Sarı Kırmızılı kulübe transferini tamamlayan imzayı attıktan sonra Başkan Mustafa Cengiz’i makamında ziyaret etti.

Falcao'dan dikkat çeken açıklamalar! "Bir kez daha anladım ki..."

Ziyaret esnasında İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Futbol Takımı Kaptanı Fernando Muslera da hazır bulundu.

Radamel Falcao, resmi imzanın ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Radamel Falcao şunları söyledi:

“Havaalanından çok farklı ve yoğun duygularla ayrıldım. İçeriye girmek istemedim hatta uzun dakikalar orada taraftarımızla birlikte olmak istedim. O yüzden ailemi de getirdim, Galatasaray’ın ne kadar büyük bir camia olduğunu bildiğim ve böyle bir karşılamanın olacağını tahmin ettiğim için tek gelmek istemedim. Ailem de burada olsun istedim, eşim ve çocuklarım da yanımda olsun istedim. Bir kez daha anladım ki çok doğru bir karar vermişim. Çok mutluyum. Bu süreçte Başkanımız ve Abdurrahim Bey çok fazla uğraştılar. Yusuf Bey ve Fernando Muslera da aynı şekilde çok uğraştılar. Bugün bir kez daha gördüm ki verilen bütün çabalar ve benim dik duruşum boşuna değilmiş. İnanılmaz önemli bir ana tanıklık ettim, hayatımdaki en büyük anlardan biriydi belki de.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER